Відгуки та розповіді про готелі Сан-Маріно

Розповіді туристів про Сан-Маріно додати розповідь
Сан-Марино – маленька, але горда держава, яка не скорилася великої імперії
Незважаючи на свої дуже скромні розміри, республіка Сан-Марино є найстарішою європейською державою. І якщо ви волею долі опинилися на Апеннінському півострові, то неодмінно їдьте і помилуйтеся цією найдавнішою республікою на планеті.
 •  4 роки тому
Найкращий спосіб розпочати відпустку - з літака потрапити до різдвяної казки у Сан-Марино
Відвідування республіки Сан-Марино входило в програму 8-денного туру "Класична Італія", якщо приліт рано-вранці, то екскурсія в Сан-Марино потрапляє в 1 день. Нам пощастило, ми прилетіли вранці і тільки-но встигли розселитися в готелі Ріміні, нас повезли в Сан-Марино.
 •  9 років тому
Республіка Сан-Марино
Нещодавно я побував у Сан-Марино і хочу трохи розповісти про цю маленьку державу, може комусь це буде цікаво, а може, хтось захоче там побувати. Зрозуміло, в даному оповіданні я звертатиму увагу тільки на те, що може бути важливим для туристів.
 •  11 років тому
Сан-Марино: кам'яна казка
«Розмір має значення» - саме така думка виникає при знайомстві і детальному вивченні неосяжних просторів Росії з її непрохідною уральською тайгою, сонцем калмицьких степів, що пронизують вітром північних морів і красою камчатських вулканів.
 •  14 років тому
Торгівля на горі Титанів
Піднімаючись на вершину гори Титанів, я проходив серед безлічі лавок. Біля однієї з них мене гукнула витончена блондинка. Підійшовши ближче, помітив, що особа трохи старша, ніж здалося здалеку.
 •  8 років тому
Государство в Италии
В Сан - Марино мы были проездом часов пять, заехали по дороге из Рима во Флоренцию.После сумашедшего Рима с толпами туристов мотоциклистами , огромными автобусами и т.д. Сан-Марино нам показася раем на земле,очень хотелось остаться дня на 3-4.
 •  16 років тому
Показати ще »