Запитання про Тибає

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Тибає
Що можна подарувати парубкові на 18 років? Разом більше року вже) старший за мене на 3 роки) наприкінці червня у нього день народження, а в голові у мене взагалі ніяких ідей немає (подарунок повинен бути до 1500р. Захоплюється баскетболом, любить музику послухати, надходить у мед) Але найприкріше, що я їду на море і в саме свято не зможу привітати, і вручити подарунок: (приїду тільки через пару днів. Заздалегідь дякую!
10 років тому  •  10 підписників 9 відповідей
хочу відвезти свою молодь на відпочинок у червні донька каже, що якщо будуть медузи, не увійде у воду. я й сама побоююся медуз. начиталася різних страхів. чи є сезони, коли медузи присутні обов'язково? яких медуз стерегтися? і чи варіант замінити поїздку до Єгипту на емірати чи Туреччину?
10 років тому  •  4 підписника 6 відповідей
Збираємось до Туреччини у липні 2 дорослих, 2 дітей. бюджет 70 000-80 000 рублів. Чи можна добре відпочити за ці гроші? Порадьте готель!
10 років тому  •  3 підписника 13 відповідей
Є непоганий варіант полетіти до Риму за невеликі гроші. Але якось дуже стрімко, може там літак-розвалюха?
11 років тому  •  5 підписників 6 відповідей
В які країни можна з'їздити, окрім єгипту, турції, греції, щоб відпочити на морі і не дуже дорого.
11 років тому  •  4 підписника 7 відповідей
З 1 ГРУДНЯ ВІДПУСТКА ПОРЯДУЙТЕ ДЕ ВІДПОЧИТИ 10 ДНІВ, ЩОБ ТЕПЛО І НЕДОРОГО
11 років тому  •  4 підписника 9 відповідей
Скажіть будь ласка. Ми з чоловіком та дитиною хочемо полетіти до Туреччини на відпочинок. Я громадянка України і проживаю в Україні, а чоловік – громадянин Індії, але живе теж в Україні. У нього є тимчасовий дозвіл на проживання, місцева прописка, паспорт природно.
11 років тому  •  4 підписника 8 відповідей
Шановні, підкажіть/порадьте будь ласка. Коли варто купувати тур? Тільки недавно остаточно визначились із датою відпустки. Дата від'їзду суворо – 09.08.2013. У тур агенство за путівкою коли краще йти і вигідніше щодо ціни, сьогодні - завтра або почекати ще тиждень інший. Чи взагалі палаючу якусь шукати?!
11 років тому  •  1 підписник 1 відповідь
Хто бував уже в Іспанії, розкажіть будь ласка куди краще полетіти, щоб і пляж був чистим і місце не дуже галасливим але живим, як там з харчуванням які ціни на нього, як зі зв'язком. Заздалегідь велике спасибі :)
11 років тому  •  3 підписника 3 відповіді
Коротко: хочу з дружиною поїхати до Китаю і побачити максимум цікавих місць. Одне з них – Лхаса. 1. Підкажіть, як розпланувати, що за чим і по чому? 2. коли краще їхати (за кліматичними умовами і коли гарно)? 3. де дешевше та якісніше купити екскурсії? 4. Якими днями вони здійснюються? 5. Де бюджетно та якісно поїсти? де можна поїсти незвичайні блюда? Які місцеві фрукти слід спробувати? 6. яке є підводне каміння з візами/перепустками для громадян України? 7. Чи є ґендерні обмеження на відвідування якихось монастирів? 8. Чи потрібні якісь щеплення? 9. Чи брати із собою ліки? І якщо не можна, то якісь. 10. які місця не варто відвідувати через те, що там не цікаво, чи не безпечно? 11. Що брати з собою у багаж? 12. які та де можна купити сувеніри?
12 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Усі запитання
ще