Відгуки та розповіді про готелі Таїланду

Розповіді туристів про Таїланд додати розповідь
Як живуть у Таїланді, чи Яке іноземцям на чужині
Таїланд – країна усмішок та вічного літа. Ви напевно, приїхавши сюди один раз на відпочинок, подумаєте, чи можна тут залишитися і не їхати назад на батьківщину. Із заздрістю та захопленням слухаєте розповіді від тих або про тих, хто вже переїхав жити до берега моря або хоча б проводить у цій країні ...
 •  4 роки тому
Тайська рапсодія. Пістня фінальна
Початок тут >>> У день перед від'їздом нам нічого не залишалося робити, як сходити знову на пляж готелю Центару. Коли ми проходили по пляжу повз один з масажних салонів, до нас підійшла жінка з буклетиком.
 •  5 років тому
Тайська рапсодія. Пістня дев'ята
Початок тут >>> Вранці, зустрівшись із хлопцями на набережній, відбули на Рейлі. Знову зайцями, не чекаючи відкриття кас. У минулу поїздку ми для себе усвідомили, що Прананг все-таки краще Західного Рейлею, тому не втрачаючи часу рушили відразу туди.
 •  5 років тому
Тайська рапсодія. Пістня восьма
Початок тут >>> До Хонг не входив до обов'язкової програми – вважала, що дорого. Але мені не було чим зайняти один день, і я почала придивлятися уважніше. Човен на 5-х коштував 2500 - це по 500 з людини, якщо пощастить зібрати компанію, і 833, якщо ми будемо лише втрьох.
 •  5 років тому
Тайська рапсодія. Пістня сьома. Героїчна
Початок тут >>> Отже, на сьогодні у нас було передбачено відвідування п-ва Рейлей та огляд місцевих пляжів, яких, як відомо, там чотири: власне, пляжі Рейлей (західний та східний), Прананг та Тонсай.
 •  5 років тому
Тайська рапсодія. Пістня шоста. Знову нудна
Початок тут >>> Отже, ми відбули тут уже половину терміну. А нічого ще й не бачили! Спочатку плани були великими: і Пхі-Пхі на ніч-дві, і на Ланту зганяти. Потім я це відміла за браком часу.
 •  5 років тому
Тайська рапсодія. Пістня п'ята
Початок тут >>> Вставши вранці, виявила, що погода якось не дуже. І що робити? Відморозитись і вислати Вадика на переговори? Сказати, що ніхто таксі не замовляв? Погано виходить.
 •  5 років тому
Тайська рапсодія. Пістня четверта. Нудна
Початок тут >>> Вранці у світлі нововиявлених обставин вирішила взяти тайм-аут і влаштувати «розвантажувальний день». Відпочити, себто. Та й погода щось була не дуже. Запропонувала сходити на пляж готелю Центар, що знаходиться за рогом від Ао-Нанг.
 •  5 років тому
Тайська рапсодія. Пістня третя
Початок тут >>> Вночі спала погано. Спочатку мені набрид вентилятор, що дав прямо на мене. Я встала та вимкнула. Тут же прилетів комар. А я наївно гадала, що від комарів нас рятує привезений з дому рідинний фумігатор.
 •  5 років тому
Тайська рапсодія. Пістня друга
Початок тут >>> Вранці, випивши води, вирушили до першої експедиції. Часу на «відпочинок» замало, а встигнути треба багато. Тому я вирішила одразу рвонути до храму тигра.
 •  5 років тому
Показати ще »