Подорож пізнання світу для

Написано: 9 лютого 2015
Час поїздки: 1 — 2 лютого 2015
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
8.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 8.0
Сервіс: 8.0
Чистота: 8.0
Харчування: 8.0
Інфраструктура: 8.0
BAIYOKE SKY HOTEL.
Були у лютому 2015 року.
Дуже багатолюдно. Натовпи народу у ліфтів та у ліфтах. Особливо в ліфтах, що йдуть на верхні поверхи. Так як дуже багато туристів приїжджають на оглядовий майданчик і відповідно до ресторанів на верхніх поверхах. Reception готелю на 18 поверсі. З 1-го по 4-й поверхи ринок.
Номер був DELUXE Space Zone. Поверх 67. Поки йде ліфт, вуха закладає. Особливо коли вниз. Проїзд у ліфті лише за магнітним ключем від номера. Без ключа кнопочка бажаного поверху просто не натискається.
Вид із вікон номеру шалений! Мало чим відрізняється від виду з відкритого оглядового майданчика, що розташовується на 84 поверсі. Дивишся у вікно і з тугою думаєш, якщо це «країна третього світу» як звикла називати наша пропаганда, то якого «світу» ми рахуємо?
Номер Затишний. Нестандартні форми. Майже трикутний. Великий санвузол.

При заселенні враховують, який номер – для курців чи ні та переваги по ліжку – одне велике або два роздільні. Дають пам'ятку рідною мовою. Називається «Інструкція з орієнтування».
Сніданок на 78-му поверсі. Прохід на сніданок на ключ від номера. Звичайний стандартний набір. Великий вибір. На будь-який смак. Голодним точно не залишишся. Народу було дуже багато. Можна знайти досить малолюдне містечко. Це підтверджує той факт, що юрби у другій половині дня це не проживаючі в готелі, а туристи на оглядовий майданчик.
З 71 по 82 поверх різні ресторани. Квиток для проходу в той чи інший ресторан потрібно купувати на 19 поверсі і бажано заздалегідь. Найпопулярнішими, ближче до відкриття (17-30), місць може не бути. Який ресторан на якому поверсі вказано в Інструкції з орієнтування.
Ми прийшли за квитком досить пізно, близько 17-ї години. Місць у обраний "Stella Palace" вже не було. Точніше не було квитків економ класу за 780 baht з людини. Були тільки дорожчі за 1200 baht. Купили їх. Прийшли до ресторану близько 19-ти. Посадили до окремої кімнатки, де сиділи щасливі володарі таких квитків. Приміщення невелике. За пам'яттю на вісім столів. Співвітчизників не було. Провели невеликий екскурс рестораном. Якщо квиток за 780, то стіл у великій залі і ти сам ходиш за їжею (шведський стіл) та плюс обмеження за часом. У нашому випадку окрема зала (скоріше кімната) та їжа сама ходить за твоїм животом! Усі напої за окрему плату. Сіли. І до нас пішла їжа. Саме так. Їжа сама ходила по нас. Частіше у вигляді пересувного столика, що трохи нагадує вуличну макашницю. Якщо коротко, то дуже різноманітно, дуже смачно та можна луснути. За один візит спробувати просто не реально! Душевний персонал, який за одне й підказує, як ту чи іншу страву треба вживати й у поєднанні із чим. Закуски, супи, різноманітні китайські пиріжки, булочки, вонтони або пельмені, морепродукти, м'ясні страви, звичайно, качка, фрукти та десерти. І все по колу і неодноразово. До десерту в мене особисто не дійшло. Я на «макашницю» з десертами лише глянув. Може тому, що не втрималися від спокуси і «Качка Пекінськи» була на біс? Ну, дуже смачно! Забув сказати – ресторан китайської кухні. Рекомендуємо.

Нам сподобався готель. «Знання світу для» саме те.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал