Railay Bay Bungalows 3*– Відгуки

1
Оцінка 10.010
на основі
1 відгуки
"Railay Bay Bungalows" складається з будівель типу бунгало. Різноманітність номерів розрахована на те, щоб задовольнити будь-який навіть найвибагливіший смак. Ви можете вибрати бунгало з бамбуковим дахом у традиційному тайському стилі або сучасне бунгало, що потопає в тихому саду або розташоване біля пляжу. Всі бунгало добре облаштовані. У кожному з них є простора ванна кімната, двоспальні та односпальні ліжка. У готелі є суміщені бунгало, розраховані на відпочиваючих з сім'єю або з друзями. Поблизу готелю розташовані численні тропічні острови, деякі з яких навіть безлюдні. На такий острів можна легко потрапити, скориставшись послугами екскурсійного бюро готелю.Детальніше →
аватар v-a-levin
 •  їздив(а) 12 років тому
Оцінка 10.0
Готель з видом на океан, з повним пакетом комфорту, з гарним меню сніданку та різноманітністю фруктів. Вічно усміхнений персонал. Комфортні номери, два супер-басейни (безкоштовні рушники і лежаки). … Ще ▾ Готель з видом на океан, з повним пакетом комфорту, з гарним меню сніданку та різноманітністю фруктів. Вічно усміхнений персонал. Комфортні номери, два супер-басейни (безкоштовні рушники і лежаки). Spa салон-де вам намиють ноги і дадуть вам відчути себе царем. острове. Дорогі вечері, але кухня вишукана.
океан у  наших ног лагуна во всей красе РАЙ!!! как они чеканят фрукты.(из ананаса).. всегда свежие лагуна во всей красе это надо увидеть... РАЙ!!!


Запитань
поки немає
Поставте запитання про готелі експертам, та отримайте відповіді в найближчі години.
ЕКСПЕРТИ ПО ГОТЕЛЮ

"Railay Bay Bungalows" складається з будівель типу бунгало. Різноманітність номерів розрахована на те, щоб задовольнити будь-який навіть найвибагливіший смак. Ви можете вибрати бунгало з бамбуковим дахом у традиційному тайському стилі або сучасне бунгало, що потопає в тихому саду або розташоване біля пляжу. Всі бунгало добре облаштовані. У кожному з них є простора ванна кімната, двоспальні та односпальні ліжка. У готелі є суміщені бунгало, розраховані на відпочиваючих з сім'єю або з друзями. Поблизу готелю розташовані численні тропічні острови, деякі з яких навіть безлюдні. На такий острів можна легко потрапити, скориставшись послугами екскурсійного бюро готелю.

ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ