Тайська рапсодія. Пістня дев'ята

10 грудня 2019 Час поїздки: з 04 листопада 2019 до 15 листопада 2019
Репутація: +15097½
Додати до друзів
Написати листа

Початок тут >>>

Вранці, зустрівшись із хлопцями на набережній, відбули на Рейлі. Знову зайцями, не чекаючи відкриття кас.

У минулу поїздку ми для себе усвідомили, що Прананг все-таки краще Західного Рейлею, тому не втрачаючи часу рушили відразу туди.

Проходили знову через готель. Минулого разу я його не змогла зафіксувати - скінчилися 4 гіга пам'яті у фотиці. Довелося терміново чистити.

Ну нічим такий готель.

Щоправда, вибаглива Вірка помітила, що під кожним будиночком є ​ ​ ставок зі стоячою водою. Отже, комар'я там, мабуть, неміряно. Та й лонгтейли дзижчать без упину.

На доріжці під скелею, що веде до Прананг, нам зустрілася дівчина, що біжить, запитала, де тут туалет. А я було подумала, що спортсменка. Туалет тут два – один на початку стежки, що з'єднує Східний Рейлей і Прананг, другий – наприкінці. Один із них не працював. Засідка!


Печера з фалосами уфимців не зацікавила. А мою увагу, як і увагу багатьох інших роззяв, привертав мужичок з бородою, що заліз без страховки високо на скелю і виробляв там різні штуки.

Не знаю, з якою метою він це робив. Начебто грошей не хотів. У нас у Маріуполі є один дідусь – міський божевільний. Він щодня виходить у центр міста у різних прикольних саморобних костюмах з саморобним інвентарем і виробляє з ним різні фокуси. Він, мабуть, колишній спортсмен, оскільки костюми його складаються з олімпійок різних кольорів з написом СРСР на спині і прикрашених мішурою капелюхів різних фасонів – від будьонівки до трикутника. А в житті він звичайний пенсіонер, який живе неподалік мене. Здається мені, що це робить з єдиною метою – підняти людям настрій.

Місцевий же чудик був в одних трусах і відрізнявся чудовою розтяжкою.

Намилувавшись на фріка, ми пішли до скелі, що стирчить із моря. Там ми знайшли велику ділянку тінечка, так необхідного нашим новим знайомим. Людей поки що було мало, тому ми легко знайшли місце.

Вадику щось було не дуже добре. Сказав, що невдало зістрибнув з човна, і в нього почала боліти грижа. Охохонюшки! Але поплавати пішов. Я з берега спостерігала його. Він обігнув скелю і зник з поля зору. Я занервувала і пішла за ним. Розсудивши, що з того боку, де він зник, я його не наздожену, попливла у протилежному напрямку. За рогом ми зустрілися. Там був класний грот. Але запливти в нього було трохи складно – катери, що пропливали, нагнали хвилю, яка билася об скелі і могла запросто стукнути нас про них же. Я говорила Вадику, не пливи, але вперте створення не слухалося. Довелося піти за ним. Хвилі, втім, лягли. Ми допливли до піску і вийшли з води, але було темно і забиратися далеко не стали. Попливли назад. Вода на виході з грота була дуже гарного відтінку. Шкода, не було чим це зафіксувати.

Пішли з дівчатами до плавучих їдалень, купити собі обід. А ціни тут були цілком нічого. Я взяла том ям (120) та пад тай (80). Порція супчика, правда, була замала. Зате до нього додавалася гірка рису. Ох мені вже цей рис! Я скоро цвірінькати почну.


Вадик їв без апетиту і виглядав так собі. Вдруге плисти навколо скелі не захотів. Тоді я взяла до напарників Рустема. Плавав він не дуже, але цілком впорався із цим завданням. Один раз, щоправда, ми мало не потрапили під лонгтейл. Обійшлося. Під руки стали траплятися невеликі медузки, і Рустем хотів повертати назад, але я його вмовила - вже половина шляху позаду. Скеля, звісно, ​ ​ вражала. І грот теж. Щоправда, у нього вже встигло завдати будь-якої фігні, включаючи кілька кратонгів. Коли ми підпливали до берега, народ уже захвилювався і визирав, куди ми зникли.

Уфимці теж хотіли потрапити до Лагуни Принцеси, але тільки ми вдруге чинити подвиг не планували, тому вони самі не ризикнули. І ми пішли оглядати решту півострова.

Трьохочкових мавп цього разу ми не зустріли. Ось тільки цього серйозного абізяна:

Після повного місяця картина припливів різко змінилася. Ми йшли з Прананга приблизно о 13.00, але приплив досі не закінчився, і нам доводилося скакати у воді. Східний Рейлей виглядав краще, ніж кілька днів тому.

Ось ще одна місцева пам'ятка – печера. Але вхід коштував 200 бат, тому ніхто бажання потрапити всередину не виявив.

Я хотіла подивитись на пляж Тонсай. Судячи з карти, йти до нього досить довго, і крім нас із Вадиком ніхто не захотів. Ми відправили Вєрку із хлопцями назад, а самі пішли.

Місця зовсім дикі. І житло під стать місцю. І ніде нікого!

Уявляю, як тут уночі спиться! А я ж хотіла зняти саме на Тонсаї пару хатин на ніч-дві! Якщо у нас в Ао-Нанг варани пішки ходять, то уявляю, що тут може бути! Я колись читала книжку «Дотик махаона». Справа відбувалася на Кубі, але там, як і тут, була пряма зливна каналізація. І одного чоловіка задушив удав, що виліз із унітазу. Не знаю, наскільки це реально, але одного разу вночі мені стало чомусь моторошно і я пішла перевірити, чи добре зачинені двері санвузла. А щоб заснути в нетрях Тонсая, як мені здається, треба вбити в мотлох. Втім, що заважає? : ))))

Щим ближче ми підходили до берега, хатки ставали пристойнішими. Але не дуже.

Дійшли до жахливо торохтілого генератора. Багато на нього скарг я прочитала. Таки да! Під нього не заснеш!

Прикольно! І пусто!

Тільки людей ми все ж таки зустріли. Мавп приблизно так само.

Помилувалися наскальними малюнками.

А ось і готель, який я збиралася знімати. Все ж таки було б цікаво тут переночувати. Але, боюся, Віра була б не в захваті.

А з тінню на Тонсаї зовсім погано. Хіба що під скелею.

Ми сподівалися відпливти звідси прямо на Ао-Нанг, але жодних човнярів я не зустріла, хоча кілька човнів тут чалілося.


А повертатися тим самим шляхом на Рейлей далеко. Добре, що є ще одна дорога, коротка, вздовж берега.

Щоправда, вона залежить від припливів. Нам пощастило, і ми нормально і досить швидко потрапили на Західний Рейл, звідки зайцями попливли до себе.

На вечерю мені захотілося фарширована ананас, яка коштувала цілих 150 бат.

Але, мабуть, мій організм переситився всякою екзотикою. Найсмачнішим у цій страві мені здалася смажена цибуля, що лежить зверху. Решту я лише трохи поколупала. Навіть креветки залишилися нез'їдені. Ні Вєрка, ні Вадик не виявили бажання мені допомагати. Нещасний ананас мені загорнули з собою.

Верка знову замовила рибу, але вже іншу. Але вона виявилася гострою. Минулого разу, на Шрі Ланці, Вірка гостре взагалі не могла їсти. Але гроші сплачені і – о, диво! - Віра впоралася з досить великою рибкою, навіть не попросивши допомоги!

До речі, забула розповісти. У нас на базі жив рудий кіт. Ми його підгодовували недоїдками від скумбрії або кістками від курячих крилець. А днями мені не було чого йому запропонувати, і я видала йому пресовану масу (чи то рибу, чи то кальмара), яку я купувала до пива. Вона була солоною і досить гострою. Кіт із задоволенням це злапав. Я потім переживала, як він виживе? Та ніч, приходив ще. Гарна річ, звичка!

Продовження тут >>>

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Схожі розповіді
Коментарі (34) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар