Відгуки та розповіді про готелі о. Самуї

Розповіді туристів про Самуї додати розповідь
Не рекомендую
Територія Оцінка: 5 Територія доглянута. Зелений. У таунхаусі корпусні меблі старі. Пофарбована фарбою. Тільки 2 дивани у вітальні оновлені. Старі килими. . . навіщо вони?
 •  4 роки тому
Відгук про готель Manathai Koh Samui
Мене влаштовувала локація та особливий стиль цього готелю. Купували ми собі лише сніданки. На сніданок є фрукти, овочі, салати, будь-який вид яєць, м'ясо, локшина, рис, різні види кави, деякі місцеві національні страви, які щодня змінюються.
 •  4 роки тому
Оглядали, сподобався
Weekender Resort @ Spa оглядали з колегами у рамках рекламного туру. Готель розташований у самому центрі Ламаю. Навколо кафе магазини. У лобі чисто, пахне приємно, не зовсім зрозуміло зі спинка та крісел: чи то вони брудні, чи то.
 •  5 років тому
Відпочивати комфортно та приємно, не дивлячись на маленькі дрібниці.
Доброго дня. Наша сім'я дуже полюбила відпочинок у Таїланді, його природу, затишні готелі та пляжі. Список готелів дали значний, за відгуками і фото сподобався бюджетний готель Fair House Villas & Spa.
 •  6 років тому
Було дуже приємно та комфортно відпочивати у цьому готелі.
Було дуже приємно та комфортно відпочивати у цьому готелі. Була наприкінці травня. Сучасний, стильний, чистий. Персонал дуже уважний і ввічливий, всі прохання тут-таки виконують, оточують ненав'язливою, але такою притягненою турботою.
 •  6 років тому
Жахливе ставлення власників, злодійство
Всім привіт! Ми є групою дівчат, які мали тривалий відпочинок на о. Самуї (Таїланд). Поспішаємо вас застерегти від житла у комплексі «Dreamland» на узбережжі Banrag. http://dreamland-residence.
 •  6 років тому
Готель без але
"Коли на Самуї немає дощів? У травні та червні. Весь інший час на острові йдуть дощі. ", цю правду ми дізналися саме в цьому готелі))) Оглядали з колегами у рамках рекламного туру.
 •  5 років тому
Як на картинках
Оглядали готель із колегами в рамках рекламного туру. Придивлялася до всього дуже ретельно, тому що відправляла до нього туристів, і вони були задоволені. Усі як на картинках.
 •  5 років тому
Усі плюси
Оглядали з колегами у рамках рекламного туру до Тайланду. Готелю поставила лише плюси. Розташований на муніципальному пляжі Ламай, але парасольки, шезлонги є бп для гостей готелю.
 •  5 років тому
Поставила 5 плюсів із 5.
По порядку. Оглядали готель із колегами в рамках рекламного туру. На вході собі відразу записала, що дуже красиво, персонал у формі, навчений (я б навіть сказала вишколено) Розташований у західній частині острова.
 •  5 років тому
Показати ще »


Ще про Самуї