Відгуки та розповіді про готелі Паттайї

Розповіді туристів про Паттайю додати розповідь
Гарний готель з поганим вайфай
Відеоогляд на готель: https://youtu. ru/p952tI-Vgqw? si=Zu7L2D-o8j65p8zc Готель досить гарний, із сніданком на трійку. Басейн великий. Море в 10хвилинах ходьби. Є невелика спортзала.
 •  6 місяців тому
Відпочинок пройшов позитивно
Відпочивали парою з 8 до 19 грудня. За 11 ночей віддали 187т. з перельотом з Москви, переліт Норд Віндом. Перельоти стомлюючі, на борту 400+ людей, місця не дуже багато. Вільних місць у літаку не було.
 •  6 місяців тому
Не рекомендую
Хочу поділитись своїм враженням від проживання в цьому готелі. Рейс затримали на 8 год і ми приїхали до першої години дня, подали документи і сиділи чекали розселення. Усіх хто не відходив від ресепшен розселили раніше, а нас із сестрою та 2 дівчат усі не звали.
 •  1 рік тому
Гарний готель, були нюанси, але все виправили.
Жили з 22.02 до 3.3. 23 р. Привезли до готелю о 5 ранку, не заселяють до 14 год. Нам дали можливість переодягнутися та піти на пляж, а речі закрили на ресепшені. Номер дали о 12 год.
 •  1 рік тому
Готель для невибагливого туриста.
Всім доброго часу доби! Це наша друга подорож до Тай, вперше відпочивали на Пхукеті, в 2014 році. Хотіли знову відпочити на Пхукеті, але ціни на тури були ого-го! . Тому й обрали Паттайю.
 •  1 рік тому
Готелем залишилися задоволені
У Таїланді вперше. ТРАНСФЕР І РОЗМІЩЕННЯ: Переліт з Москви до Бангкока - 9 годин, назад -10. Трансфер з аеропорту Бангкока до готелю понад 3 години, тому що до нашого готелю було ще три.
 •  1 рік тому
крадіжка? в готелі
край? для нього? готельні! продажу тачка шукає? а наші речі нас пограбують? а. З самого початку тк зг? зробили вони? ми, ? сейф не працює? а, але, на жаль, ніхто не прийшов?
 •  1 рік тому
Типовий пакетний готель
Люблю подорожувати та організовувати тури іншим) у моїй скарбничці 33 країни та сотні готелів. Цієї зимівлі відвідали бюджетний готель на півночі Паттайї (проживання зі сніданком і щоденним прибиранням виявилося дешевшим, ніж зняти квартиру на цей же термін).
 •  1 рік тому
А нам сподобалося
У Паттайї не вперше, тому знали куди їдемо. Знали, що готель знаходиться далеко від центру Паттайї, але нам це треба було. Нам була потрібна тиша та спокій. Якось відпочивали в готелі Амбассадор, це на іншому кінці Паттайї, ось там ми не відпочили - суєта, гам, було таке відчуття, що на ринок у вихі...
 •  1 рік тому
Savotel Тиха бухта
Готель дуже сподобався, поруч камінчики, дешевий манго маракуйя, ананаси. Поруч основна дорога з білими тук туками, міні-марке. Пляж те саме поруч. Пізніше викладу фотографії
 •  1 рік тому
Показати ще »


Ще про Паттайю