Відгуки та розповіді про готелі Паттайї

Розповіді туристів про Паттайю додати розповідь
Карантин у Паттайї: 7 днів за ціною 15-ти
Здрастуйте, дорогі пані та панове. Проживання в цьому готелі було заброньовано та повністю сплачено заздалегідь. ASQ (ALQ) – 15 днів. Проте перед прибуттям уряд Таїланду скоротив термін карантину до 7 днів.
 •  1 рік тому
Не погано
Готель непоганий. Депозит 3000 грн. або 50 доларів. Район добрий. Чисті номери. Сніданки однакові, але у принципі вистачає. Персонал такий собі. Чи не закривався балкон. Двічі просили майстра, то ніхто й не прийшов.
 •  3 роки тому
Гарний готель, вай-фай скрізь, навіть біля басейну
Готель хороший, як ми зрозуміли, найдешевший з усіх Нордиків. Прибирання середнє за 10 днів: пляжні рушники не міняли жодного разу, в номері рушники щодня, не встигали використовувати, постільна білизна раз на три дні міняли.
 •  3 роки тому
Отзыв об отеле Cosy Beach Hotel
Як на трійку готель оцінюю на 8 балів. Мені не дуже сподобалось що він знаходиться дуже далеко від центру до самого готелю претензій немає ніякий, але біля готелю будують дорогу, і там багато працівників гуляє, шумно.
 •  3 роки тому
Чудове розташування
Тихий, затишний, поряд із морем. Зелений та з басейном. Номери з кухнею та балконом.
 •  3 роки тому
Не раджу
Якщо ви хочете опинитися в піонерському таборі радянських часів – сюди! Господиня не розуміє чим, а головне – навіщо вона змушена займатися. Перебуваючи в басейні, може просто вказати тобі на ламаному навколоанглійському діалекті, щоб ти швиденько вийшов, тому що вона демонстративно сипатиме хлорку ...
 •  3 роки тому
Відгук про готель Cosy Beach Hotel
Готель вибирала через близькість до моря, був включений сніданок, який дуже смачні і різноманітний, сподобався басейн, і також підкупили нас фото. Від міста далеко і це мінус, доїхати можна лише таксі.
 •  3 роки тому
Відгук про готель Prima Wongamat
За харчування, у нас були включені тільки сніданки, за співвідношенням ціни та якості гарний готель. Харчування та номер сподобалися. Все в готелі зручно: 2 басейни, пляж поряд, все відмінно.
 •  3 роки тому
Не зупиняйтеся тут, не псуйте собі відпочинок.
Звичайно це надеконом варіант, я багато чого і не очікувала від готелю. Але навіть наскільки я вважала себе людиною без претензій, що звикла відпочивати у бюджетних варіантах навіть в Індії, умови проживання, бруд у номері та жахливе ставлення до гостей просто вражає.
 •  3 роки тому
Відгук про готель Ravindra Beach Resort & Spa
Готель нас повністю влаштував. Не влаштував нас лише новорічний вечір. Нас змусили купити квитки на новорічну вечерю, на яку ми краще не купували б квитки, бо вона не коштувала й половини грошей, які ми за неї заплатили.
 •  3 роки тому
Показати ще »


Ще про Паттайю