Відгуки та розповіді про готелі Тунісу

Розповіді туристів про Туніс додати розповідь
По Тунісу самостійно
Це наш третій тур до Тунісу, який ми полюбили. У цій країні є унікальна можливість відвідати безліч архітектурних пам'яток давньоримської епохи та музеїв. Цього разу вибрали мис Кап Бон, між Набелем та Хаммаметом, готель Zenit 3*.
 •  5 років тому
Незабутній Туніс
Цього року ми вирішили відвідати для себе нову країну і випадково натрапили на Туніс. Після прильоту в аеропорт Енфіда, було 5 годин ранку, похмуро нас трохи розчарував Туніс.
 •  5 років тому
Відгук про відпочинок
Читала відгуки про відпочинок у Тунісі, після відвідування єно. В багато згодна. Типова арабська країна з чистотою на території готелю та сміттям поза ним. І що? ? ? Мені Туніс і відпочинок в моєму готелі сподобався.
 •  5 років тому
По давньоримських руїнах Тунісу самостійно
Восени 2017 року ми з чоловіком вперше відвідали Туніс, жили в чудовому Magic Beach Hotel в Хаммаметі. Нашою метою були давньоримські міста, музеї, все, пов'язане з давньоримською культурою.
 •  6 років тому
Туніс: погляд бабусі дворічки
Доброї доби, форумчани) Цей відгук мало підійде активістам у подорожі та відпочинку. Навіть не відгук це, а так. . . роздуми. На сторінках Турправди неодноразово читала і обурені вигуки сусідів малолітніх дітей у літаку та/або на відпочинку, і роздуми батьків, які стверджують про користь сонця-моря ...
 •  6 років тому
Веселуха!) Але в Туніс більше не їдемо)
Ну спочатку пара слів про країну та місто. Типова арабська країна з типовими арабськими жителями, галдят, хочуть поспілкуватися, щось впарити, перебираючи вітання різними мовами, сподіваючись натрапити на потрібний.
 •  6 років тому
Джерба ​​– другий візит до Тунісу
Хочу розповісти про свою подорож Джербою. Відпочивала восени 2017 року на материковому Тунісі в Хаммаметі з 2-денною поїздкою до Сахари, дуже сподобалося, тому навесні 2018 року я вирішила відвідати острів Джерба.
 •  5 років тому
Туніс - країна золотих пісків та неспішних верблюдів
 Відпочивали з чоловіком з 14 по 25 червня. У Тунісі вперше. Мінуси: - у літаку взагалі не годують (переліт з Архангельська до Монастіра 5 годин, чартерний рейс туроператор "Пегас" авіакомпанія "Ікар"), пропонували двічі прохолодні напої (негазовану воду) - розплачуватись карткою у Тунісі не вигід...
 •  6 років тому
Туніс,Монастир,Skanes Serail "AQUAPARK" 4**** і невеликі поради. Частина 2
За час нашого перебування в Skanes Serail у на змінилося четверо !!!!?? ? ? готельних гідів, не розумію, в чому політика Анекса? Але воно. щастя готельного гіда: у Тунісі немає альтернативи для екскурсій.
 •  6 років тому
Туніс-Арабська казка!
Прилетіли 3 червня. Погода нормальна, спеки немає, басейни трохи прохолодні. На третій день звикли до погоди, і вже не вкривалися вночі ковдрами. Дуже сподобалося вино, схоже на французьку, смачну оливкову олію.
 •  6 років тому
Показати ще »