Відгуки та розповіді про готелі Джерби

Розповіді туристів про Джербу додати розповідь
Wi-Fi не скрізь у номері добре працює
Готель відповідає чотирьом зіркам, але про готель писати не хочу. Нам із чоловіком зовсім не сподобалося море. Воно дуже брудне, там багато водоростей і його зовсім не чистять.
 •  1 рік тому
Перша половина червня, або Відпочинок при закритих кордонах
Полетіли до Тунісу, як і багато наших співвітчизників, через закриття Туреччини та заміну путівки від Pegasa. Відпочивали в готелі Djerba Gold Resort у першій половині червня 2021 року, прилетіли буквально першим літаком, як тільки Туніс відкрився для туристів.
 •  2 роки тому
Готель не для росіян!
Ми вибрали цей готель, спираючись на сітку, якою він представлений. Але яке ж було наше розчарування: бруд, лінивий персонал, готель ТІЛЬКИ для французів. Дискримінація жахлива!
 •  4 роки тому
Готель хороший, але інтернет не дуже
Готель сподобався, персонал привітний, відпочинок сподобався, харчування відмінне! ! Спочатку читали відгук - засмутилися...але виявилося зовсім інакше! Анімацію вели Віллі та Маріо – веселі, активні хлопці – МОЛОДЦІ!
 •  4 роки тому
Брудно, пахне цвіллю, прекрасне море рятує, але на пляжі скло
Бруд: номер категорії суперіор на першому поверсі (1103) брудний, всі металеві поверхні іржаві, у сан вузлах стільки волосся, що можна простежити всіх гостей з минулого року.
 •  4 роки тому
Детальний відгук
Звернулися до турагенства за місяць до відпустки. Хотіли без оформлення візи, тому було запропоновано Туреччину, Кіпр та Туніс. Будинки переглянули всі описи та відгуки готелів.
 •  4 роки тому
Є моменти, але в цілому чудово!
Здебільшого тут відпочивають люди у віці. Багато пенсіонерів. З дітьми взагалі їхати не варто для них начебто є дитячий майданчик і, в принципі, все. Молоді тут тим паче робити нічого.
 •  4 роки тому
Готель сподобався дуже гарне співвідношення ціни до якості.
Усім з країн СНД дуже допомагає російськомовний співробітник Джавар. Вирішує питання від заселення до зміни часу збирання. Та й взагалі персонал хороший всі намагаються ваш відпочинок зробити комфортним ну а якщо і виникла якась проблема, то її намагаються відразу вирішити.
 •  4 роки тому
Відпочинок з дітьми
Відпочивали у середині червня 2019 р. Враження, в принципі, залишилися лише позитивними. Розміщення на трієчку. У номерах меблі старі, у плямах, рушники зустрічаються діряві.
 •  4 роки тому
Одним словом жах
Відпочивали з 7 по 18 липня. Приїзд-все добре, але в літаку годували тільки 2 пиріжками що туди що назад, летіли через роялфлайт, ну таке собі( приїхали в готель увечері, відразу заселили, у нарджесі практично всі номери як бунгала, але стоять все поруч.
 •  4 роки тому
Показати ще »


Ще про Джербу