Жахливий

Написано: 3 жовтня 2019
Час поїздки: 20 — 27 вересня 2019
Пишу всю правду, не перебільшуючи. Приїхавши в готель (нас було 3 дорослих та 1 дитина) на ресепшені молоді люди, які взагалі типу російською не розуміють, абияк по телефону через перекладач поміняли гроші, до речі квитанції не дають типу приходьте завтра віддамо вам, так і не дали . Зате відразу ж як підійшли до ресепшен сплати податок в першу чергу, ледве вибили, щоб дали квитанцію. Відправили нас у номер №129, поки йшли світла коридором не було, йшли в темряві. І тут ми просто приголомшені були на самому початку нашого приїзду. Заходимо в номер, світла немає. Довелося побігати, щоб світло дали, абияк дали. І тут бачимо меблі всі потерті, запах бабусиного сирого барахло, телевізор без пульта, ванна взагалі вся брудна в іржі та у волоссі, туалетному папері немає і рушників. Так-сяк вибили наступного дня пульт від телевізора, рушник, папір.
І за наших 7 днів відпочинку номери не прибиралися, робили вид прибирання тільки, як було пролито на ліжку сік, так і він залишився, поки ми поїхали, нічого не клали і не міняли. Їсти взагалі було нічого, крім яєць. Жахливі страви які нестерпно їсти, все пересолино, м'ясо і риби взагалі не бачили((( Фрукти всі зниклі (кавун, диня, іноді був виноград). Посуд і столи всі брудні. Чесно я гидувала навіть. А на рахунок безкоштовних напоїв, наливають менше). пів склянки, якщо просиш пиво наливають піну, але найголовніше коли наливають пиво всі виливають на підлогу, натиск такий пре там просто пипець, всі були чуйні в шоці над такими барменам. Дають тільки 2 склянки, більше не можна. побігати, щоб дали попити. . . І обличчя такі невдоволені та гидкі (постійно під баром пили коктейль) і взагалі вони росіян не люблять, а там одні араби, алжири та французи.
Аніматори такі безмовні, неприємні, настирливі, гроші виймали у людей. Якщо з ними за гроші не йдеш грати чи брати участь, то для них ми халява. Вони кричали там російські халява. І тут ми просто офігелі над цим. Щодо моря дуже брудне. Жахливо просто, все не написати. Але точно скажу, що більше ніколи не поїду до Тунісу на відпочинок і не знаю кому там подобається та тягнеться від Тунісу. Навіть справа не в готелі, просто сама ситуація Тунісу, все бідно, брудно. Краще за такі гроші люди злітайте в інше місто та відпочиньте!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал