Відгуки та розповіді про готелі Махдії

Розповіді туристів про Махдію додати розповідь
Дуже погане обслуговування в готелі.
Привіт b? симі відпочиваючі. Відгуки дуже погані: 1. по-перше, чи всі 13? м. у нас є по 2 ліжка, а які у вас? його після загального? лежати? а взагалі? ковдра? . Вам довелося боротися, щоб розлучити їх?
 •  1 рік тому
Жахливий сервіс! Крадуть речі, дурять!
У номері не оновлювали туалетний папір та гелі для душу. Думала вперше забули просто, але так і не клали! А в нас усе скінчилося. Я ходила на ресепшн, вони відповідали «ок, зараз принесемо».
 •  3 роки тому
Гарний готель, але Wi-Fi у номерах не ловить, тільки у лобі
Заселили нас швидко. Відразу сплатили туристичний збір 8 доларів з особи. Номери великі, просторі, гаряча вода в крані. З номера видно море і чутно, як хвилі припливають до берега.
 •  5 років тому
Готель хоч і на трієчку, зате душевний персонал
Якщо ви приїхали до Тунісу вперше, але перед цим встигли побувати в тій же Туреччині, то звичайно готелі Тунісу здадуться вам повним відстоєм. Але в тому й річ, що порівнювати Туніс з іншими країнами зовсім неприйнятно.
 •  5 років тому
Погане відношення персоналу
Не раджу відпочивати у цьому готелі. Відпочивали з дружиною. Перше негативне, з чим стикаєшся, це організація харчування в ресторані «шведський стіл». За півгодини до їди вибудовується черга людина 40 для того, щоб зайняти накритий стіл.
 •  5 років тому
Потребує капітального ремонту, лінивий та неорганізований персонал
Вибрали готель за рекомендацією турагенства "Запутівкою. рф". За словами менеджера агентства Смирнової Тетяни Сергіївни (Санкт-Петербург), це має бути чудовий готель на першій лінії.
 •  5 років тому
Точно не 5 зірок
Летіли з Джоїн Ап через Поїхали з нами. Путівку брали терміново. Тож особливо не обирали. Туди й назад долетіли нормально, хоч і із затримками вильоту. Приємний бонус – безкоштовні безалкогольні напої на борту.
 •  5 років тому
Відгук про готель Thalassa Mahdia
У готелі було все нормально, наші друзі відпочивали там, а ми з ними. Нарікань на цей готель у нас немає, бо все сподобалося, влаштувало харчування, воно було смачним та різноманітним.
 •  5 років тому
Непоганий варіант
Скромний невеликий готель. Переваги: смачне харчування, чистий пляж і бар). З недоліків старі зношені номери, треба вже б реновацію. Прибирали раз 2-3 дні, що теж мінус, рушнкики змінили після звернення на ресепшн.
 •  5 років тому
Відмінний готель, хотілося залишитися ще хоча б трохи!
Сподіваюся мій відгук буде корисним, тому що судячи з усього, останній був 1 рік тому. Заселення: приїхали ми до готелю близько 22.00. Нас зустріли доброзичливо, взяли документи для оформлення, забрали валізи, одягли браслети та відправили на вечерю.
 •  5 років тому
Показати ще »


Ще про Махдію