Відгуки та розповіді про готелі Монастира

Розповіді туристів про Монастир додати розповідь
Готель для місцевих арабів!
Тунісі 2 разів, але тоді ми були у місті Сусс. Долетіли добре без запізнень, тому що в Туніс літають лише регулярні рейси і це є великим плюсом. По приїзді в готель нас заселили швидко абияк, але на ранок ми поміняли номер на більше з доплатою і нам все підремонтували.
 •  3 роки тому
Готель, що потребує ремонту, старі меблі, постільні речі
Відпочивали у Тунісі вперше у місті Манастир. Прилетіли ми пізно ввечері. Перед заселенням нас запросили повечеряти. Вечеря складалася з трьох салатів, бутербродів та води.
 •  3 роки тому
Придатний для життя, є всі зручності
Нормальний готель. Сподобалося в Delphin El Habib поєднання ціни та якості сервісу. Вибрав його за рекомендацією Готелі зсередини.
 •  4 роки тому
Старий, на чотири не тягне зовсім!
Готель не ремонтували з моменту побудови. Судячи з стану, як підходить море до готелю і руйнування, готелю залишилося жити років 10((( потім він перетвориться на своїх мертвих сусідів.
 •  5 років тому
Дуже погано
Хочу поділитися своїми враженнями про «відпочинок» у новому готелі мережі Іберостар у Тунісі: Iberostar Selection Kuriat Palace. 1. Я бував у багатьох готелях Європи та в готелях мережі Іберостар в Іспанії та на Криті.
 •  5 років тому
Відмінний готель за свої гроші
Купили путівки до Тунісу, тому що вони були значно дешевшими, ніж та ж Туреччина. Почитавши відгуки, готувалися до жахливого жаху. Але чи ми потрапили на закриття сезону (готель був заповнений менш ніж на половину), чи іншим якось не пощастило.
 •  5 років тому
Готель сподобався, і я приїду ще раз сюди
Збираємось цього року приїхати. Так, готель 4 зірки, але цілком заслужено сама структура готелю все продумано, та зручно. То що можна сміливо обирати цей готель, з приводу недобросовісного персоналу?
 •  3 роки тому
Відгук про готель Helya Beach & Spa
Вибрала я цей готель, щоб бути ближче до моря, бо це перша лінія, бо на території був аквапарк. Враження не погані, правда з мене взяли доплату 10 доларів за поселення в одномісний номер, але хороший номер, нічого поганого сказати не можу, крім того, що ванна не нова вже.
 •  5 років тому
Нам сподобалося
Готель вибрали випадково, але за порадою менеджера для того, щоб розслабитися. Готель тихий, спокійний, нічого не напружує, багато іноземців переважно французи. Пляж прибирають стараються, добре організований з охороною, лежаки на пляжі прості пластикові, біля басейнів дерев'яні з нормальними матр...
 •  5 років тому
Найжахливіший готель, у ньому не те що 4, навіть 3 зірки немає
Хочу поділитися своїм досвідом відвідування Тунісу вперше та востаннє. Почнемо з того що ми приїхали в готель годині о 22 і нас не погодували як це завжди було завжди в Єгипті, могли б звичайно сходити в кафе поїсти, але виявилося скрізь приймають тільки місцеву валюту на ресепшн грошей не виявилося...
 •  5 років тому
Показати ще »


Ще про Монастир