Запитання про готель Eden Club 3*

Актуальні тури у цей готель
Отримай найкращу ціну від турагентів
  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
21 підписники будуть
повідомлені про запитання

Запитання на тему «Вибір готелю»
Підкажіть, чим відрізняється у Тунісі Al від UAl? Може, залежить від готелю? Монастир чимось відрізняється, наприклад, від Єгипту?
Підкажіть, чим відрізняється у Тунісі Al від UAl? Може, залежить від готелю? Монастир чимось відрізняється, наприклад, від Єгипту?
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Підписатися
7 підписників  • запитав 2020-02-282 роки тому
Відповіді  •  6
аватар Vika284
в більшості готелі категорії 3* що в Тунісі, Туреччині та Єгипті AL та UAI нічим особливим не відрізняється
аватар ollennka
AI у трішках в Єгипті та Тунісі нічим не відрізняється, однаково безглузда річ. Брали б краще на сніданках.
аватар Pachok
Uall у троячку? Прикольно. НВ беріть, чи буде пристойніша їжа, ніж на Uall.
Ну і, сподіваюся, Ви в курсі, що море в Тунісі не Червоне і зовсім порожнє, якщо не брати до уваги медуз і водорості? Це питання, чим відрізняється від Єгипту.
аватар YaSlavnaYa
Туніс від Єгипту відрізняється насамперед морем. Воно там звичайне.
Ми відпочивали в 4* у Суссі – їжа була кращою порівняно із середніми 5* у Єгипті. Великий вибір м'яса та фруктів. алкоголь звичайний, краще, ніж у Континенталях Шарма, але гірше, ніж у Макс Роялі Кемера)))
...все і справді залежить від готелю...
аватар bjik_s
Все що за гроші, Туніс звичайно дешевше, море дрібне і тепле, багато готелів мають басейни з морською водою, визначних пам'яток не дуже, настирливість місцевих теж менше, головне не брати те що вони кажуть. вранці ще мокріше, але це вночі, таксі просто кулі, їздили в порт, не приділив, Удевил місто Сусс, особливо його вулиці, як у фільмах авто не їде а як би пливе в натовпі, поліцаї в гумових чоботях, Ну взагалі в кожній поїздці є свої приколи,, Читайте відгуки про готелі, хоча мені здається багато блокуються і віддаляються, моїх було віддалено 2, Та і на рахунок горілки, нашу з їхньою за якістю не рівняйте, таке лайно як нам наливають, їхні бомжі навіть боятися нюхати, та й головне куди Вас не занесло медикаменти не забудьте взяти з собою,,,,
аватар admin
bjik_s, відгуки про готелі на ТурПравді не видаляються та не блокуються. Перед публікацією всі відгуки проходять модерацію, і якщо відгук, наприклад, неінформативний, автору надходить повідомлення з причиною відмови. Зокрема, всі ваші відгуки були опубліковані.
аватар
Відповім на інші запитання про Eden Club 3*
Додати фото
Завантажується...
Фото завантажено
×
Усі запитання
ще