Запитання про ТунісЗв'язок та інтернет

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Туніс
4 роки тому  •  3 підписника 2 відповіді
Підкажіть, як у Тунісі зі зв'язком? Потрібно купувати сімку як у Єгипті? Якщо так, то де і за яку ціну?
5 років тому  •  4 підписника 3 відповіді
Я відпочивала в Тунісі Монастірі в готелі Eden Club 3* з 11/06/2016 до 21/06/2016. Потоваришувала з хлопчиком аніматором Leо. В останній вечір я брала участь у їхньому шоу. Він написав свої контакти на аркуші. У роздягальні була така метушня, листок цей кудись подівся. Я про нього згадала тільки була в номері, збирала чемодан. Жодної любовної історії не було. Просто цікаво поспілкуватись. Як можна знайти цього аніматора у соц. мережах?
8 років тому  •  6 підписників 4 відповіді
Чи є в самій Махдії місцеві салони зв'язку, де мені за наявності копії закордонного паспорта можуть продати сім-карту? Скільки це коштує? Мені головне – щоб 3g працював. спасибі
10 років тому  •  немає підписників Відповідей немає
їдемо в туніс-як і де купити стартовий пакет в тунісі і скільки коштує дзвонити з тунісу в Україну
11 років тому  •  9 підписників 10 відповідей
Підкажіть, будь ласка.
11 років тому  •  3 підписника 3 відповіді
Чи є інтернет у номерах та його вартість? Якого оператора вибрати для не дорогого моб. зв'язку?
11 років тому  •  2 підписника 3 відповіді
зі специфікою роботи потрібний інтернет!
11 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
цікавить не дорогий російський оператор сам із ПІТЕРА!
11 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
дзвонити до Росії
11 років тому  •  6 підписників 5 відповідей
Підкажіть, будь ласка: 1) wi-fi у цьому готелі лише у лобі чи по всій території готелю? платний? Якщо платний, скільки коштує? 2) Сейф є у номері? І те саме - ціна? Справа в тому, що на різних сайтах знаходжу зовсім різну інформацію. Інтернет важливий, оскільки не можу залишити роботу. Наперед вдячна за відповідь.
11 років тому  •  5 підписників 5 відповідей
Добрий день. Виникла потреба зв'язатися з готелем. Чи є у них власна електронна адреса? номер телефону??? Дуже сподіваюсь на вашу допомогу. спасибі
11 років тому  •  1 підписник 1 відповідь
Підкажіть чи є безкоштовний wi-fi в готелі або десь біля (від сусідніх готелів, в кафе тощо)? Чи є інтернет-кафе поблизу і скільки коштує, скільки коштує інтернет у готелі?
12 років тому  •  2 підписника 3 відповіді
Чи є wi-fi у лобі, номерах? Платно/безкоштовно? Якщо платно, то чому?
13 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Дуже вже потрібно!!!
13 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
Картки оплати (а-ля Туреччина) скільки коштують та скільки там одиниць? Через роумінг своєї сімки не хочу.
13 років тому  •  5 підписників 7 відповідей
є в готелі інтернет зв'язок, варто брати з собою нетбук, відповідайте хто-небудь будь ласка. Мій менеджер сказала, що немає. А мій друг з тунісу каже що є, але за окрему плату.
13 років тому  •  4 підписника 9 відповідей
Скільки коштує телефонна картка для дзвінка із Тунісу до Росії?
13 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
Просто коли літали в Туреччину, користувалися теле2, найдешевший тариф з роумінгу.
13 років тому  •  2 підписника 3 відповіді
8
13 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Який зв'язок у Тунісі? Для дзвінка до Росії, Україну можна скористатися послугами місцевого оператора (як у Туреччині, наприклад)? Яка вартість?
13 років тому  •  5 підписників 6 відповідей
Дружина у цьому готелі. Зв'язок мій рахунок. Спасибі. Валерій.
13 років тому  •  3 підписника 4 відповіді
завтра летимо відпочивати, хотіли б дізнатися чи є інтернет?
14 років тому  •  3 підписника 3 відповіді
Я маю на увазі по електронці
14 років тому  •  3 підписника 4 відповіді
Підкажіть пліз хто був - чи є в готелі Wi-Fi хоча б на ресепшені чи взагалі хоч якийсь інет? Спасибі заздалегідь!
14 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Чи є в білизні азюре інтернет-зв'язок? Була там два роки тому, але не звертала увагу, начебто лобі сиділи люди з ноутами. А як насправді?
15 років тому  •  1 підписник 1 відповідь
Усі запитання
ще