Відгуки та розповіді про готелі Туреччини

Розповіді туристів про Туреччину додати розповідь
Відкриваючи собі Стамбул
Як відомо, успіх у будь-якій справі визначається двома основними ознаками. По-перше, це наскільки ви досягли поставлених перед собою цілей, а по-друге, скільки вам це коштувало, у всіх сенсах, звичайно, а не тільки фінансовому.
 •  6 місяців тому
Турецький Гульбіт
Гульбіт - традиційні турецькі гуляння на гулеті (звідси і назва) вздовж турецького узбережжя Егегейського моря. Проводиться щотижня, з травня до жовтня, за програмою "все включено".
 •  1 рік тому
Далека дорога до Туреччини
Як ми діставалися Туреччини з України під час ававійни. Відразу виношу морально-етичні питання на кшталт, як можна відпочивати вчасно війни, за межі оповідання, я патріот, борг батьківщині віддав, армії допомагаю, якщо не поїду комусь легше буде.
 •  2 роки тому
Стамбул! Як смачно у цьому слові!
Хлопчики та дівчата, а також їхні батьки! У мене тут є кілька слів за Стамбулом, і я хочу їх з вами поділитися. Ну, по-перше, він є і добратися до нього, як два пальці. .
 •  2 роки тому
Мегатур: Стамбул та Каппадокія
На початку жовтня пощастило вирушити до мегатури Стамбул і Каппадокія. Вибір був практично випадковим, а очікування – невиразними. Хотілося дізнатися більше про Туреччину поза курортною зоною.
 •  2 роки тому
Про готель Kaya Belek, селище Кадріє та околиці
Кожен раз я даю собі слово, що до наступної відпустки я точно не вибиратиму готель для пляжного відпочинку з пристрастю і скрупульозністю, гідними кращого застосування. І щоразу, ясна річ, я цю обіцянку порушую.
 •  2 роки тому
Оздере – одне з багатьох курортних селищ Туреччини
Ця нотатка не претендує на роль повноцінної розповіді про курортний населений пункт Оздера. Швидше, текст є продовженням відгуку про готель Aria Claros Beach & Spa Resort 5*, описом найближчого заготель для тих туристів, яких раптом занесе у вказану комфортабельну резервацію, або якийсь інший готел...
 •  3 роки тому
Невдалий досвід полетіти з TUI до Туреччини
Намагайтеся менше зв'язуватися з TUI 1. Вас зустріне гід і відвезе вас в інший готель у нашому випадку відвезли в готель Fun and Sun Hane Sun нібито 5 зірок хоча там і до 4 далеко просто нас поставили перед фактом вже в трансфері з аеропоту.
 •  3 роки тому
Приймаюча сторона проігнорувала туристів.
Пишу з готелю Puding Marina hotel, AНаталія, Туреччина, Старе місто. Прилетіли до Анталії 03.09. 21. Готель у старому місті. Вийшли з літака, що приймає сторону #TUI (по ваучеру).
 •  3 роки тому
Нескінченна турецька подорож. Чешме, Алачати та повернення в Кушадаси
Чешме Частина 1.  Нескінченна турецька подорож. Бодрум Частина 2. Нескінченна турецька подорож. Мармаріс Частина 3. Безкінечна турецька мандрівка. Акьяка, Дальян та Памуккале Частина 4.
 •  3 роки тому
Показати ще »