Відгуки та розповіді про готелі Аланії

Розповіді туристів про Аланію додати розповідь
3-зірковий готель
Мені шкода людей, які купили рейтинг і 5 зірок. Це хороший солідний готель на 3 зірки, де за все доводиться доплачувати. Позиціонували по приїзду, що вода поповнювалася в холодильнику щодня (1 пляшка), але прожили 3 дні - вода була тільки по приїзду.
 •  4 тижні тому
Готель прикриває масову шлункову інфекцію серед гостей
Мене і мою подругу госпіталізували разом із багатьма іншими людьми з Мукарнаса з сильною блювотою, діареєю та високою температурою. Ми пролежали два дні в лікарні, накачали внутрішньовенно, антибіотики та парацетамол.
 •  1 місяць тому
Ідеальний міський готель
Добридень! Постараюсь коротко, тому що відгук користувача Castle (нижче) повністю відображає ситуацію: готель чудовий і просто ідеальний для тих, хто шукає якісний міський готель.
 •  2 місяці тому
Відмінний готель, шикарний вид з вікна на мальовничу, захоплюючу дух бухту та острів черепах
Все чудово, навіть те, що в номері немає Wi-fi, великий плюс, інакше діти будуть сидіти без кінця в інеті, відпочивати потрібно і від гаджетів, особливий акцент зроблю на зону спа, хамам щось, професійна команда, починаючи задміністраторів Нігари та Віті, закінчуючи прибиральницею Нігари, а окреме с...
 •  4 місяці тому
На четвірку не тягне
агенції запевнили, що готель нам дуже сподобається. Брали тур на двох дорослих з 24.10 до 04.11. Розчаровані та однозначно сюди не приїдемо і нікому не порадимо. З плюсів: шикарне море, вхід пологий пісок з галькою, трохи далі за плиту, чиста доглянута територія, але не номери (!
 •  7 місяців тому
Шикарний готель, чудовий персонал, затишна, сприятлива атмосфера
Заселили швидко, не відмовили в бажанні оселитися в тихому крилі готелю (велике спасибі, Тіна! ). Номер розкішний: чистота, порядок, все працює, сейф, холодильник і т. д.
 •  6 місяців тому
Спокійний, затишний готель
Прилетіли вночі, бо заселили, зрозуміло, одразу. Заповнили папери з дотримання коронавірусних заходів безпеки і всі перевірки закінчилися. Тести дивилися лише на виході з аеропорту.
 •  7 місяців тому
Розводять туристів
З плюсів: Сам готель непоганий. Великі номери з балконами. Це все. З мінусів: Вікна виходять на дорогу, гамірно. Ми все сплатили, у нас був ваучер на руках. Показуємо на ресепшені, а він каже у мене у списку вас немає, ідіть шукайте інший готель.
 •  8 місяців тому
Готелю потрібен капітальний ремонт
З позитивного тільки те, що персонал готелю привітний, швидко заселяють. В іншому все дуже сумно. Номери, що сильно втомилися - меблі, сантехніка - все вимагає заміни. Постільна жахлива, ковдри напевно з минулого століття.
 •  8 місяців тому
Є абсолютно нічого
Є абсолютно нічого! Тільки печінка. Чоловік каже, що стільки печінки з дитсадка не їв. Сьогодні була турецька ніч. На честь свята нам цю печінку провернули))) Та й про алкоголь.
 •  8 місяців тому
Показати ще »


Ще про Аланію