Відгуки та розповіді про готелі Аланії

Розповіді туристів про Аланію додати розповідь
Кошмарний готель, максимум 3, але точно не 4 зірки.
Кошмарний готель, максимум 3, але точно не 4 зірки. Старий, брудний. Рушники сірі! Спочатку дали номер на 6 поверсі, крихітний та схожий на клоповник. На синій ковдрі біла пляма, зрозуміло, від чого.
 •  3 місяці тому
Тихий, спокійний готель
Відвідала готель у жовтні 2022 р. , мені дуже сподобалося, приїду ще. Номери в бунгало, чисті, меблі та сантехніка нові, постіль чиста, білизна регулярно змінюють. Вайфай швидкий, безкоштовний, на всій території готелю, і навіть на пірсі))) Ресторан порадував смаколиками, особливо на вечерю.
 •  3 місяці тому
Жахливо
Я завжди пишу тільки чесні відгуки про готелі, тому люблю подорожувати і допомагати іншим туристам. Ось і про цей готель напишу все досить прозоро. Власнику зовсім начхати на свій готель, відразу видно, що гроші люди платять і добре.
 •  5 місяців тому
Готель ціна - якість
Готель маленький, доглянутий. Місця для фото є. Великим сюрпризом буде вигляд з номеру: тут є і "ресторан view", i "сусідній готель view", і номери "на тебе всі будуть view ", звісно є й нормальні view (басейн/море).
 •  4 місяці тому
Втретє; скромно, але затишно.
Втретє; скромно, але затишно.
 •  5 місяців тому
Відмінний готель
У цьому готелі відпочивали два роки поспіль. Готель та обслуговуючий персоонал на висоті. Цього року помінявся шефповар і кухня стала набагато кращою. Більш різноманітно і набагато смачніше.
 •  4 місяці тому
Хороший відпочинок
Дорого доби всім! Почну з того що цей готель вибрали через те, що він на першій лінії і вартість нас влаштовувала і тому що в 2019р ми відпочивали в іншому готелі цієї мережі (Justiniano Club Park Conti) і нам сподобалося.
 •  6 місяців тому
Тверда трієчка, не більше того!
Давайте почну з плюсів, їх менше просто: 1) пляж, є зона де хвилі, є зона дитяча без хвиль, є зона з камінням, є з піском, є дикий пляж поряд, це все красиво і зручно, навіть не дивлячись на те, що шезлонги стоять просто на відстані 10 см друг від друга, і ти мимоволі лежиш із купою інших людей, н...
 •  5 місяців тому
Не витрачайте свої гроші та нерви!!!!
Всім доброго дня! Почну з того, що готель не вибирали, потрібно було просто якнайшвидше покинути країну. Але не очікували, що зовсім буде так погано. Отже: 1. Номери пошарпані зі старими диванами.
 •  6 місяців тому
не повернусь
Доброго дня всім, я не знаю хто тут пише хороші відгуки, але реально плюсів практично немає...якщо тільки те, що море поруч...Почнемо з прильоту. . Прилетіли, зустріла нас Олеся на ресепшені, ні посмішки, вірніше крізь зуби .
 •  5 місяців тому
Показати ще »


Ще про Аланію