Відгуки та розповіді про готелі Аланії

Розповіді туристів про Аланію додати розповідь
Готель, в який хочеться повернутися
Цей готель став моїм улюбленим! Красивий, чистий, спокійний і відчуття, що небагато народу. В ресторані ніколи немає черг, завжди є вільні столики, персонал працює просто бездоганно.
 •  3 тижні тому
Все відмінно окрім прибирання номерів
Готель дуже сподобався, але є недолік, це прибирання номера (1 раз на три дні і не завжди помиє підлогу), може тому що нам дісталися прибиральниці рашиськомовні. Номер буб на п'ятому поверсі з гарним видом на парк та гори, сусідні номери виходили на готель напроти, це не дуже гарно.
 •  4 дні тому
Дуже гарний готель
Ми з чоловіком відвідали цей готель із 24 квітня. Ми в захваті. Захочеш причепитися і не знайдеш чого. Відмінне обслуговування, усміхнений персоонал, готові виконати будь-яке прохання.
 •  1 тиждень тому
Готель чудовий! Персонал супер! Прибирання і обслуговування на вищому рівні
Відпочивали з дітками(4 осіб) Всім все сподобалось! Прекрасний готель, чудове обслуговування та харчування! Вайфай безкоштовний та гарно ловив! Привітний персонал! Окремо хочу відмітити дитячого аніматора - нянічку -Айлін!
 •  1 місяць тому
Поганий та брудний готель
Поганий готель (максимум 3 зірки). Брудно, не смачно і одноманітна їжа (тільки курятина), увечері нема чого робити — тільки пити чи спати, інтернет платний і слабкий! Не псуйте собі відпустку, вибирайте інший варіант.
 •  7 місяців тому
Хороший відгук. Небезпечно!
Навіть після неприємної аварії змагатися? Я хочу залишити його в квартирі, добре? відповідь? про роботу? персоналу? . Почати з доброго службовця? зареєструватися? вони в раю.
 •  6 місяців тому
Готель не відповідає опису
Готель не відповідає своїм 5 зіркам. Анімації для дітей не було (хоча це включено у вартість). Готель на вигляд красивий, але йому потрібен ремонт. У номерах все старе і не прибрано, у нашому номері гадина була порвала і в крові.
 •  7 місяців тому
Хороший готель. Порадую, якщо Ви не звертаєте увагу на дрібниці!
Добридень. До готелю потрапила зовсім випадково, чисто через компанію. У Туреччині не вперше, тому було з чим порівнювати. Щоб отримати більш-менш пристойний номер (вид на море збоку і не зовсім все вбите) довелося викласти 100 доларів.
 •  7 місяців тому
Жахливий готель. Не приїжджайте сюди, якщо не хочете зіпсувати відпустку.
Готель обрала через ціну. Море не далеко. Є пірс, з якого можна пірнати. Багато зелені на території готелю. Чуйні та позитивні офіціанти. На цьому плюси закінчуються. Скрізь вимагають гроші.
 •  8 місяців тому
Жахливий готель
Брудні кімнати. Не прибирали 7 днів. Жахлива їжа. Вони не говорять англійською. Ви обираєте!! !
 •  8 місяців тому
Показати ще »


Ще про Аланію