Хороший готель!

Написано: 17 червня 2021
Час поїздки: 7 — 17 червня 2021
Ваша оцінка готелю:
8.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Відпочивала у цьому готелі на початку червня. Утрьох 2+1, загалом відпочинком залишилися задоволені, але є нюанси про які не хочу мовчати! Перове та це головне що зіпсувало враження це заселення. Приїхали ми рано, о 7-й ранку, на рецепшені сказали чекайте 14.00 місць немає, ми так і зробили пішли поїли сходили на пляж, повернувшись вже з обіду приблизно о 12.30 я помітила що всі хто приїхав з нами вже оселився і залишилася тільки наша сім'я, хоча ми були з дитиною, я підійшла, щоб дізнатися чому всіх поселили, а нас ні, мені відразу запропонували переїхати в готель через дорогу на пару днів, а потім мовляв дадуть номер з видом на море, ще пообіцяли безкоштовний інтернет та сейф. Я відмовилася і о 13.30 нас заселили в основний корпус з видом на річку (((
Номер у принципі непоганий, все працювало, прибирання проводилося щодня. Але чомусь потім познайомившись з іншими гостями чула ті ж історії з пропозиціями заселитися в четвірку через дорогу, до речі тих щасливчиків, які погодилися самі або не самі, можна було потім відразу дізнатися на пляжі з іменною пляжною сумкою даного готелю! Ось це компенсація!
Тепер харчування - тут я ставлю 5+++, різноманітне, з фруктів - диня, кавун, полуниця, черешня, абрикоси, персики, апельсини, яблука. . . різні види м'яса, риба - смажена форель, дорадо, один день давали раки , креветки, мідії і навіть устриці! Я була в приємному шоці! Коротше голодними не будете! У ресторані весь персонал старається, дуже ввічливий) Пляж - вхід у море відразу каміння, ми ходили трохи правіше навпроти сусіднього готелю, який не працював. . . там вхід ідеальний, море тепле для діток дуже зручне, берегова лінія красива. . . гуляли нею і вдень і ввечері за рахунок того, що інші готелі закрито і людей мало - одне блаженство, пляж весь ваш сказати! Ще захочу відзначити було багато поламаних шезлонгів але останнього дня тому що ми від'їджали їх активно замінювали на новий працівник пляжу.

Ну і напевно основне що сподобалося так це анімація - хлопці всі хороші, приємні, намагаються, я була в багатьох готелях набагато вище за рівні але не скрізь так душевно як в Анабеллі! ! ! Я ходила на ранкову гімнастику до Олі та Каті, на степ, дитині подобалося у дитячому клубі з Настею та Шерін, розмальовували картинки, теж була ранкова гімнастика для дітей та міні-гольф. Вечірня програма була цікава іноді запрошували реальних профі, було цікаво дивитися танці, трюки і т. д. , але щодо конкурсів типу міс Анабелла -краще б переглянули варіанти проведення (вульгарні та тупі завдання). Але незважаючи на всі недоліки відпочинком залишилися задоволені, готель невеликий, все поруч, ми реально відпочили і нам не було нудно!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал