Найжахливіший готель з поганим сервісом, дуже поганим харчуванням

Написано: 24 червня 2021
Час поїздки: 13 — 24 червня 2021
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку
Ваша оцінка готелю:
1.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 1.0
Сервіс: 1.0
Чистота: 1.0
Харчування: 1.0
Інфраструктура: 5.0
Ця подорож виграла в номінації найгірший готель! Не тягне навіть на 4 зірки. Пляж не очищений весь у камені єдиний готель що полінувався це зробити, сміття тижнями на піску лежить. Лежаки всі ламані про матраци не мрійте. Дівчина яка видає рушники вважає за потрібне кожному прочитати мораль про те, що принесли рано чи поміняти захотілося рушник, що так не можна. Територія Оцінка: 5 Територія готелю дуже маленька. У ресторані дуже обмежений варіант страв рибу бачила кілька разів за 11 днів та несмачна, фруктів мало, для дітей до 3 років взагалі нічого нема. 1 бленд на весь ресторан для малюків. Кондитерські це взагалі смішно 1 торт на 3 кілограми на весь готель на вечерю))) ну і так всякі однотипні тістечка.
Але найжахливіше це те яке ставлення у них до білорусів, українців, росіян якщо ти йдеш взяти на пляж напій тобі його обов'язково знайде в пластмасовій склянці якщо кава в паперовий стаканчик на прохання дай будь ласка скляній склянці або в чашці він робить вигляд що не розуміє, але як тільки підходить якийсь іноземець йому дає лише гарні скляні посуди – у нас якісь різні гроші, які ми платимо за відпочинок? !
Я вперше поїхала до Туреччини та отримала найжахливіші враження. Якщо вас не влаштує номер при заселенні існує практика відправити тебе на одну добу в 4 зірки через дорогу наступного дня вони їдуть на зустріч і вже селять з видом на море чи є у вас буде номер з видом на гори вам дуже не пощастило тому що гори це якісь нерівності без красивого вигляду причому готель знаходиться прямо біля траси тобто шум дуже великий від постійних машин, фур. Готель знаходиться в украй незручне разом погуляти ніде так як територія маленька тільки пляжем.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал