Готель на 10 балів та на свої 5 зірок!

Написано: 24 Січня 2023
Час поїздки: 19 — 28 червня 2021
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для бізнес-поїздок; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
10.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 10.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 10.0
Харчування: 10.0
Інфраструктура: 10.0
У цей готель хотіли потрапити ще з 2019 року, але все не виходило. Вибрали його за відгуками із різних сайтів. Приїхали туди у червні 2021 на 9 ночей та раді були що вибрали його. Він відповідає всім відгукам.
У готелі персонал дуже стежив за чистотою. Персонал привітний. Офіціанти взагалі молодці-чудово виконували свою роботу і дуже намагалися встигати навіть коли в другій половині відпочинку готель забився людьми (відкрили авіасполучення з РФ). Потім стало вже галасливо, багато людей, утворилися черги з тарілками в ресторанах тощо. Це, мабуть, був один неприємний момент.
Готель красивий, часто грав музикант на піаніно у лобі, приємна атмосфера. Номери теж були добрі, немає нарікань. Анімація була на висоті, завжди було весело і було чим зайнятися. Анімації та працівникам готелю-респект. Вечірні програми теж завжди були цікавими та різноманітними. За харчування все бл. Їжа була смачною, удосталь і різноманітністю.

Пляж піщаний із дрібною галькою. Для дітей це також не було проблемою. Територія Оцінка: 5 красива, доглянута. Є 5 басейнів на будь-який смак, також є гірки (дорослим вони також сподобаються)).
Недалеко від готелю є зупинка, звідки можна з'їздити в Аланію, Кемер і Анталію. Є кудись прогулятися.
Їздили в Аланію та в Land of Legends (дуже рекомендую). Чудовим був відпочинок. Однозначно рекомендую цей готель сім'ям з дітьми, парам, молоді та людям похилого віку. Це з тих готелів, куди хочеться повернутися.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал