Не раджу

Написано: 24 травня 2023
Час поїздки: 20 — 27 травня 2023
Ваша оцінка готелю:
2.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 3.0
Сервіс: 1.0
Чистота: 2.0
Харчування: 2.0
Інфраструктура: 1.0
Почну з далека! Приїхали в готель увечері, о 22.30. Простояли 30 хвилин на ресепшен. Ми були не самі. Усі стояли. І всіх заселили не в ті номери, які було заявлено у ваучері. У нас був стандарт із видом на гори. Нас поселили у хатинку біля нічного клубу, я з останніх сил прийшла на ресепшен і сказала, що жити там не збираюся, на що мені відповіли, що завтра нас із компенсацією поселять у «кращий номер із видом на море», безкоштовно о 9.00. Я встати не полінувалася) і за обіцянкою прийшла. Звичайно, він нібито був не готовий, і до 12, чи ще там скількись, посипалися чергові обіцянки. На які згоди моїй не отримали. І про диво, номер є на 8 поверсі. заїхали ми туди. Номер хороший, пристойний і як у нормальних п'ятірках. Все на місці, все є. Тільки сьогодні третій день, а прибирання немає. Рушник немає, туалетного паперу теж НЕМАЄ, добре я запаслива, серветки свої вожу. Прибирання довелося добиватися, бігати коридором.
Заправили ліжка та поміняли 2 з 5 рушників. Бар поповнювався справно. По порядку. Алкоголю європейського нема. Барна стійка в головному барі готелю настільки брудна і залита, що навіть туди підходити не було бажання. головний ресторан, начебто все є, навіть намагаються тут, але якось не для тебе. Загалом терпимо, поїсти можна, посуд у міру чистий, не рахуючи чашок, але це скрізь біда. Снік ресторани, там поїсти неможливо, картопля суха та холодна, піца просто дерев'яна та вся підгоріла. Ну це вже завжди в Туреччині на висоті, добре я була без дитини, було б розчарування)) У улюблених стравах, я переживу. Території немає. Зовсім. У басейну все завалено лежаками, тобто тобі праворуч-ліворуч-зверху-знизу кричать дуже не тверезі люди чи діти. Тут просто лави, без проміжків. пляж. Як у Анапі. Тут навіть без слів. З тієї ж концепції.
Щільно один одному ряди, тобто якщо я лежу під парасолькою, то і мій сусід відповідно під ним, без різниці потрібний він йому чи ні. Туалети на пляжі теж кумедні, навіть писати не хочеться. Вечірня анімація є, подивилися 1 раз, у другій не пішли. Чи не зачепила. Дискотека на пляжі на пірсі нічого, і музика та обстановка, у клубі діджей ставить таку музику, що ніхто не розуміє, як під неї танцювати, таке відчуття, що він чекає коли всі розійдуться. Ми не стали чекати кінця і пішли. Гід анекса дуже нав'язливий, я розумію його робота, але я чітко сказала, що тут на тиждень, на екскурсії не поїдемо, підійшли дізнатися номер і відзначитися, на що була отримана відповідь, що краще б тоді не приходили)) ухиляє і запитань, що цікавлять. Питання було просто де пристойна аптека. Відповіді не було. Ресепшен красивий, в цілому в основному корпусі красиво, на перший погляд «дорого-багато», але це лише перший погляд.

Для дітей досить мізерна зона, моя б дитина занудьгувала через 5 хвилин. Аква зона в 2 кумедними гірками, не бачила навіть працювала вона чи ні. Є віп зона на пірсі 100 євро за добу, що в ній такого за цю суму так і не розпізнали. Хочеться відзначити співчутливу дівчину Валерію, яка прагне чимось допомогти. Єдине гарне враження від готелю. Більше тут не ногою. Поїхали за рекомендацією друзів, які відпочивали тут раніше кілька років тому, можливо раніше було інакше. На даний момент готель абсолютно не тягне на свою заявлену концепцію. Соромно, брудно та не професійно. Не раджу, не псуйте собі відпочинок.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал