Дуже гарне розташування та харчування

Написано: 25 травня 2023
Час поїздки: 6 — 20 травня 2023
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
10.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 8.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 10.0
Харчування: 10.0
Інфраструктура: 10.0
Готель 2 хвилини від пляжу. На пляжі є бар з напоями. Пляж готелю не найкращий але свій і з безкоштовними шезлонгами і пірсом.
Якщо йти в ліво від пляжу, під горою чудовий дикий пляж з гарним пологим заходом і дрібною галькою. Дуже красивий! Харчування в готелі для 3* краще ніж очікували. Номер був 508 з гарним видом на море. Самі номери трохи стомлені, але ж треба розуміти, що готель 3*. Все працює. На ресепшн працює Настя з України, дуже мила дівчина. Взагалі весь персонал готелю дуже привитні. Власники мешкають також в готелі, тому завжди готові вирішити проблеми якщо виникають у гостей, доречі це також не дає персоналу розслабитися). Є анімація, водна гірка на 3 особи одночасно. Нема пляжних рушників і шампунів, беріть свої. Ми це і так розуміли, бо все ж таки 3*, але були гості, яких це неприємно здивувало. При готелі є магазин де можна все купити, пляжний рушник за 2$. Дуже рекомендую хамам, хлопці професіонали. До зупинки автобусної іти 7-10 хвилин, проїзд в Аланію 1$ од особи. 2 тижні відпочинку пролетіли дуже швидко і привезли +3 зайвих кг.