Середньо, точно не для дітей

Написано: 24 травня 2023
Час поїздки: 16 — 24 травня 2023
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку
Ваша оцінка готелю:
7.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 6.0
Сервіс: 7.0
Чистота: 6.0
Харчування: 5.0
Інфраструктура: 5.0
Загалом відпочинком задоволений.
Плюси: перша лінія, море поруч, чисте, персонал ввічливий, годують смачно, продавці всього чіпляються не сильно. Цікава вечірня програма. У пішій доступності є торгові центри.
Мінуси:
1. гальковий пляж. Навіть із невеликою хвилею зайти проблемно, тільки в штиль і то не дуже комфортно, тому з дітьми чи зайвою вагою краще не сюди.
2. Вкрай убога обробка номерів - корпусні меблі з ДСП, які вже років 15 у Росії посоромляться використовувати навіть у державних установах (фото додаю).
3. У санвузлі відсутня примусова витяжка, після прийому душа дуже волого, тому ДСП гниє, на стінах санвузла сліди грибка (фото прикладаю).
4. Аніматори не перетруджуються. Під час гри у волейбол 1 раз за весь час дівчина посвистіла, але краще б цього не робила. Загалом не знає правил. Просто подобалося свистіти. А оскільки пристрасті ноги кипіли, арбітр не завадив би.
5.

Міцний алкоголь розбавлений градусів до 30. Не те, щоб фанат, але чарку - іншу як аперитив дозволяю. Тут один раз спробував, більше не став. Не смачно. Плюс "в цьому барі платно, в цьому безкоштовно, але до 19 ... " загалом розібратися можна тільки якщо сильно треба.
6. В автобусі водій зламав валізу, запихаючи її з усієї дурниці в багажний відсік. Звернулися до готельного гіда – "водій сказав – так і було". Хоча весь процес був під камерою готелю. "Ваші проблеми, домовляйтесь самі... ".
7. У їдальні в години пік місце можна шукати хвилин 10. Тому потрібно пристосовуватися: на сніданок до відкриття, в обід і вечерю - до закриття.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал