Ганьба для готелю

Написано: 26 лютого 2023
Час поїздки: 21 — 28 вересня 2022
Ваша оцінка готелю:
6.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 6.0
Сервіс: 6.0
Чистота: 6.0
Харчування: 10.0
Інфраструктура: 4.0
Добридень! Всім вітайте відпочивали з дружиною з 21-28.09. 2022 року Justiniano Deluxe, жили в будівлі Теодора, самі з Прибалтики.
Територія доглянута, на поверхах і в номерах чисто, що дуже приємно, персонал ввічливий, харчування хороше, могло бути більше морепродуктів.
В основному задоволені готелем.
Але не про це йдеться. Записалися з дружиною в хамам на масаж, дружині робив масажист ім'я не знаю тільки псевдонім "мами" десь після 4 масажу помітив дивну поведінку дружини, пропав апетит. пройшли курс 5 масажів кожний.
Коли прилетіли додому помітив дивну поведінку дружини, вона почала ходити з телефоном і не розлучаться з ним 24/7, мені стало підозріло і захотілося дізнатися, що таке зберігається в телефоні. Одного ранку мені вдалося взяти телефон і я знайшов у Whatsapp листування дружини з тим же масажистом "мами" та там було листування як "мами" писав про інтимні стосунки з дружиною на масажному столі, як йому було добре.

Після цього моменту дружина встановила блокування на телефон, щоб я не дізнався про листування і це продовжує досі. Дізнався від сина, що він відклав дружині гроші, які вона вислала "мами", дійшло до розлучення та поділу майна.
Телефонував я готель у лобі там на рецепшн працює на ім'я Наді з України просив допомоги, але мені відмовили.
Звертаюся до власників Justiniano Deluxe Hotel, такий масажист як "мама" - це ганьба для готелю.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал