Готель заслуговує на 4 зірок.

Написано: 16 травня 2023
Час поїздки: 3 — 10 червня 2019
Ваша оцінка готелю:
9.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 9.0
Сервіс: 8.0
Чистота: 8.0
Харчування: 8.0
Інфраструктура: 9.0
Вітаю всіх любителів відпочинку в Туреччині! Ми дуже любимо відпочивати тут. Сьомий відпочинок у Туреччині провели у готелі Саншайн 4* в Аланії. у 2019 році- Саншайном та відпочинком залишилися задоволені повністю-прибирання була щодня зміна білизни та рушників через день мильна приналежність завжди в нормі питна вода в номері щодня поповнюється.
Харчування відмінне - м'ясо кількох видів, тістечка фрукти. Лежаків усім хфатало пиво на пляжі холодне та смачне нерозбавлене. Номери великі та з балкону видно гори в тумані вранці, увечері диско та конкурси.
Великий плюс-море дуже близько і кольори бірюзи!
Нещодавно наш турагент зателефонував менеджерові цього готелю і нас приємно здивували що в готелі в 2023 році зробили реновацію. у готелі працюватиме новий шеф кухар та меню буде на висоті! Тепер у номерах нові та сучасні телевізори новий бар на пляжі – новий пляжний інвентар. навколо блиск і краси.
У червні обрали знову оновлений Sanshine 4*/найчистіше море у кроковій доступності. величезний чистий басейн, щоденна розважальна програма та смачна турецька кухня.
Хороше співвідношення ціна-якість! Рекомендуємо готель усім шанувальникам чистого турецького моря!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал