Відмінний готель, якщо їхати відпочивати, а не шукати мінуси

Написано: 8 вересня 2019
Час поїздки: 19 травня — 4 червня 2019
Кому автор радить готель: Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
8.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 8.0
Сервіс: 8.0
Чистота: 8.0
Харчування: 8.0
Інфраструктура: 8.0
ЧУДОВИЙ ВІДПОЧИНОК НА БЕРЕЖІ СРЕДИЗЕМНОГО МОРЯ!! !
Відпочивали сім'єю з чотирьох людей: я з дружиною, син 23 роки та дочка 12. Прилетіли до Анталтії з Харкова рано, близько 5 години ранку, в готелі були о 7.30. На ресепшен нам одразу одягли браслети та відправили на сніданок. За номером сказали підходити о 13.30. Валізи ми залишили у безкоштовній кімнаті зберігання. Сніданок був добрим, були і сосиски, і млинці з різними вареннями та джемами. Чай, кава, фрукти. Загалом, як у багатьох готелях. Ми наїлися. Після сніданку ми переодяглися і пішли знайомитись із територією готелю. Вона велика та красива. Спробували басейни, море, аквапарк, алкоголь. Залишились усім задоволені.
Заселили нас у номер 1502 на п'ятому поверсі, номер великий, за нього не доплачували. У номері було все робітниче, не вбите. На обід було все смачно та різноманітно. На вечерю теж все було на висоті, були щодня страви на грилі: кебаб, риба, донер, стейки, а також овочі на грилі. Сподобалися ресторани а-ля кард, особливо рибний ресторан. Він знаходиться прямо на пляжі. Атмосфера вогонь, море. хвилі, смачна їжа та гарне вино. Захід у море з пантона, але нас це не напружувало, всі дорослі, лежаків, парасольок вистачало. На пляжі є снек-бар, можна перекусити картоплю фрі, зробити гамбургер, випити холодного пива. До речі, алкоголь і коктейлі в готелі нормальні. Хлопці бармени молодці стараються.

Аквапарк клас, спробував усі гірки, дуже сподобалася "Чорна дірка, камікадзе та жовта гірка". Анімація не нав'язлива, діти були в захваті. Був дартц, тир, боча, стрілянина з лука, волейбол, футбол і багато різних розваг у басейні. Окреме спасибі Аліку, Баху, Ані, Насті. Всі веселі та позитивні хлопці. Діти з ними розлучалися зі сльозами на очах. Щовечора в амфітеатрі міні-диско для малюків, потім програма для дорослих: виступи артистів, конкурси з відпочиваючими. Були дискотеки на пляжі та пінні вечірки біля басейнів.
Наприкінці скажу – все було чудово, приїжджайте, відпочивайте і не шукайте мінуси.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал