Запитання про Аланію

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Аланію
Здрастуйте. Були сім'єю в Туреччині та перевищили на 18 днів перебування. Раніше українцям можна було перевищувати 90 днів, бо війна, але потім ухвалили закон, що українці тепер мають перебувати на загальних підставах. При виїзді з країни нам запропонували сплатити штраф 30 тис. лір. У нас таких грошей не було (ще і налом), тому поставили нам депорт та заборону на в'їзд на 3 місяці. Питання: після трьох місяців ми можемо повторно в'їхати чи все ж таки потрібно буде сплатити штраф? І чи потрібно робити візу?
3 місяці тому  •  2 підписника 1 відповідь
Були місцями на цих темних плямах (тільки на одній руці, плями і довгими смугами йдуть) на шкірі пляшечки з рідиною, як після опіку окропом буває, потім пляшечки ці самі луснули і зникли. Червоності, висипки не було на шкірі, до алергії не схильна взагалі. Плями не проходять і не світлішають, переживаю, що залишаться темними плямами на все життя. (У доньки дочки 10 років теж такі плями на пальчиках але маленькі темні і з безліччю пухирців з рідиною на них, як дрібні точкові опіки). Хто стикався, що це може бути? Заздалегідь дякую всім!
1 рік тому  •  3 підписника 2 відповіді
1 рік тому  •  1 підписник Відповідей немає
Чи можна відпочивати у Туреччині у травні? Не холодно? Ми маємо відпустку до 25 травня. Коли та куди краще поїхати? Аланія? Де там тепліше? Чоловік хоче до Туреччини, а не до Єгипту. А якщо з 15 до 25? Там уже буде тепло? Купатись можна? Мені сказали, що на травневі там холодно і робити нічого. Хто був у травні, поділися враженнями та порадою, будь ласка.
2 роки тому  •  7 підписників 8 відповідей
3 роки тому  •  1 підписник Відповідей немає
Показати ще »