Буде багато букв і про все

Написано: 6 вересня 2021
Час поїздки: 28 серпня — 4 вересня 2021
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для сімейного відпочинку з дітьми
Ваша оцінка готелю:
8.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 9.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 8.0
Харчування: 8.0
Інфраструктура: 8.0
І так, почну з готеля. Перше враження було таке собі, маленька територія, очікували більшого. Але охайна і прибрана. Номера ну не тянуть на 5 зірочок, та і прибирання погане, хоча як прийнято залишали чайові. Персонал хороший і націлений на клієнтів. Стосовно їди нічого особливого, але всього завжди хватало і не було ситуацій, що прийшовши за 10 хв до кінця вечері не було що поїсти, тут респект. Анімації такі собі, якщо ще протягом дня, було чим зайнятись, наприклад поло, аєробіка, дартс, валейбол, то от ввечері ні. Але сказати треба дітям приділяють увагу, навіть дискотека на 30 хв з аніматорами в 9 вечора. Стосовно моря, все супер. Басейни теж впорядку.

Загалом відпочинок сподобався, якщо ви шукаєте тихе місце без двіжів то тут відпочити можна як фізично так і психологічно. Явним мінусом є лише черги які інколи бісили, але це таке. Стосовно гідів. Читаючи коментарі на цьому сайті про те що гіди не звернуть на вас уваги, якщо ви не купити в них тур, то більше того скажу, нам пощастило більше, наш гід реально парилась за нас лише в плані купленої в неї екскурсії. Ми купили тур, то вона нам і надала всю інфу в месенджері і нагадала, щоб не пропустили день перед тим, а от коли стосувалось простої інформації то вона вже не відписувала, говорячи, що поганий інтернет і не дійшли повідомлення, це вже коли ми її ловили очно на рецепшині. Гідом компанії пегас не задоволені взагалі.


Ставимо 8 зірочок, адже 10 це ідеальний має бути готель. Зазначу що 8 зірочок, але із хорошими і приємними враженнями від готелю і ми б рекомендували його, правда для тихого відпочинку, людям які хочуть насиченої відпустки потрібно щось друге)