Відгуки та розповіді про готелі Анталії

Розповіді туристів про Анталію додати розповідь
нічліжка для транзитних заробітчан та турецького бидла з глибинки
Хто там глушить свіжі відгуки по Palmet Family? Заходь сюди, все розповім : ) У готелю є потенціал, але все брудне, напівзанедбане, персонал не навчений...Реальний рівень приблизно від 2* до 4* залежно від параметра Тож поїхали!
 •  3 тижні тому
Відмінний готель для молоді з дітьми чи без
Велична будівля готелю вражає! Я думав, ми під'їжджаємо до цеху якогось заводу, або терміналу аеропорту, але точно не до готелю. Але через пару днів зрозумів, як добре тут все продумано, знайшов свої улюблені затишні місця та оцінив архітектурне рішення!
 •  8 місяців тому
Для любителів позолоти та затишної території
Царські інтер'єри, все в натуральному мармурі, килими, дзеркала, позолота, люстри, шпона. . . Але цьому вже 20-30 років! Воно підфарбоване, підмазане, поремонтоване, помито.
 •  8 місяців тому
Домашня атмосфера готелю вражає!
Ми цього разу із онукою 3 роки! Чому вибрали цей готель повторно, тільки в Транді Лара Вас зустрічають як доброго гостя, відразу привертаючи увагу всього персоналу! Це гідні номери (у нас двоповерховий сімейний номер), в цьому готелі не треба не про що переживати, в ньому завжди вистачає всім!
 •  9 місяців тому
Хто за чим їде
Величезне прохання до тих, хто писатиме відгуки про цей готель, ДУБЛЮЙТЕ ЦЮ ФРАЗУ. В ГОТЕЛЬ НЕ МОЖНА ЇХАТИ З МАЛЕНЬКИМИ ДІТЬМИ!! ! Ми відпочиваємо у цьому готелі з 12.10.
 •  9 місяців тому
Все чудово!
Годують - дуже смачно та різноманітно, фрукти, овочі, салати, м'ясо, мідії, креветки, все приготовлено дуже смачно. Черг у ресторані практично немає, відразу підбігають на допомогу ще працівники, якщо бачать чергу з кількох людей.
 •  9 місяців тому
На 5 зірок не тягне
Загалом у готелі все добре, але харчування на 5 зірок явно не тягне, на 3 зірки з натяжкою. Морепродуктів практично не було, один вид риби тільки подавався або на грилі смажена або тушкована.
 •  5 місяців тому
Суперський готель, відпочинок вийшов класним
Найголовнішим критерієм для нас було, щоб пляж був поряд, а в готелі Цитрус до пляжу 2 хвилини. Пляж чистий, вся територія доглянута та красива, велика набережна. Багато людей катаються на велетнях.
 •  9 місяців тому
Чудовий готель
Туреччину відвідувала вже кілька разів, а у Місті Анталія зупинилася вперше. Мета поїздки була ділова, але незважаючи на це 3 дні мені все ж таки вдалося відпочити і купуватися.
 •  9 місяців тому
Обходьте цей готель десятою дорогою!
Дуже хочеться поділитися відгуком з турагентами та туроператорами, які продають цей готель. Готель зараз пропонує сервіс рівня 3*, але ціна відповідає 5*, причому хорошої, далеко не бюджетної п'ятірки.
 •  9 місяців тому
Показати ще »


Ще про Анталію