Гарний готель, але є мінуси

Написано: 9 вересня 2023
Час поїздки: 26 серпня — 9 вересня 2023
Кому автор радить готель: Для сімейного відпочинку з дітьми
Ваша оцінка готелю:
6.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 6.0
Сервіс: 5.0
Чистота: 7.0
Харчування: 6.0
Інфраструктура: 8.0
Хороший апарт-готель, але є мінуси
З плюсів: хороший, послужливий персонал, головна хостес розмовляє російською, на зв'язку по телефону, можна сказати, цілодобово. Є парковка, море чисте, державний пляж прямо через дорогу, дуже чистий басейн з лежаками та парасольками, практично завжди порожній, в номері є посуд (немає заварного чайника), приладдя для приготування їжі, пральна машина, сушарка, ванна кімната, тапочки, халати, рушники для моря. Кондиціонери працюють чудово, плита працює на газовому балоні, симпатичний дизайн.
З мінусів: немає рецепшена, погане прибирання (написано кожні 3 дні), на ділі поки не попросиш не зайдуть прибирати, і то прибирання ніяке зовсім. За 2 тижні проживання білизну змінили 1 раз, прибирання було 2 рази, щоправда рушники туалетний папір та косметичні речі можуть принести на вимогу.
Великий мінус це гаряча вода, скупатися дуже складно, вода повільно нагрівається до окропу і різко стає холодною, середньої температури вона буває 15 секунд. Дуже слабкий інтернет, постійно переривається. Сніданок не передбачено. Є ресторан під готелем, дуже смачно але дуже дорого.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал