Приймаюча сторона проігнорувала туристів.

07 вересня 2021 Час поїздки: з 03 вересня 2021 до 10 вересня 2021
Репутація: +23
Додати до друзів
Написати листа

Пишу з готелю Puding Marina hotel, AНаталія, Туреччина, Старе місто.

Прилетіли до Анталії 03.09. 21. Готель у старому місті. Вийшли з літака, що приймає сторону #TUI (по ваучеру). Підійшли до стійки приймаючої сторони, показали ваучер. Нас відіслали на стоянку автобусів. . . наш ваучер був без номера автобуса. . . знову знайшли менеджера( говорив російською). Він нас посадив у таксі (виписав окремий ваучер таксисту) і відправив нас до готелю.

На цьому сторона, що приймає, закінчилася.

На даний момент(07.09. 21) ми в готелі. Кран у ванній тече. На рецепшен сказали про цю проблему відразу, як заселилися- але досі ніхто не полагодив, хоча повторно залишали скаргу...Вже був страховий випадок (його теж вирішували самі). Також зіткнулися з вимаганням турків:


Взяли напрокат яхту з капітаном. Заздалегідь уточнили умови (алкогольне беремо своє, їжу готує капітан з юнгою, вода безкоштовно). Ми з собою взяли пляшку сухого вина та 2 банки пива (тур замовили на 6 годин на двох). Все було чудово, але після приходу в порт до нас прийшов менеджер, який нам чек виписував на тур і почав вимагати гроші 40 $ за те, що ми не в його магазині купували для туру спиртне. Ми з чоловіком відразу зажадали викликати поліцію (не соромтеся цього робити). Цей персонаж відразу втік.

На сьогоднішній день(07.09. 21) представник приймаючої сторони лише зателефонувала сьогодні вперше та спробувала через Вотсап отримати ваучери та маршрутні квитанції. За що була культурно надіслана з вимогою приїхати особисто для виконання умов договору по туру. Нагадую-приймаюча сторона -TUI.

Загалом, ми не вибагливі туристи, що покаталися по світу (23 країни), але вимагаємо чіткого виконання умов, за які було сплачено.

В цілому: море в Анталії -як завжди - чисте, добре солоне і тепле).

Їжа різна за якістю( адже місце туристичне), нам вдалося знайти в старому місті турецький ресторанчик з автентичною їжею і відмінними цінами).

Для шопінгу-краще їхати до торгового центру Терра сіті-хороший торговий центр.

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Схожі розповіді
Коментарі (4) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар