Відгуки та розповіді про готелі Белека

Розповіді туристів про Белек додати розповідь
Готель не тягне на заявлений преміум
Всім привіт. Пишу відгук про готель після трьох днів перебування. Цього було достатньо, щоб все зрозуміти. Готель позиціонує себе як преміум, до нього він не дотягує. Ціна та якість у готелі не відповідає.
 •  1 тиждень тому
Правда про готель
Правда про готель Добридень! Відпочинок нам сподобався, готель непоганий. Харчування на найвищому рівні, хороша логістика в ресторані - столики практично завжди були, територія - дуже багато зелені.
 •  1 тиждень тому
Відмінний готель. Все на найвищому рівні. Чуйний персонал.Велика територія.
Заселилися після 18 години у стандартний номер на 1-му поверсі в головному корпусі. Номер маленький і потребує ремонту. Наступного ранку попросили перевести в номер побільше і в окремі будівлі.
 •  2 тижні тому
Незабутній відпочинок!
Прекрасний готель, що відповідає всім необхідним вимогам для повноцінного відпочинку та роботи. Дуже гарний дизайн, де зручність та комфорт гостей є основними пріоритетами.
 •  Учора
Belek Beach Resort Hotel
Цей відгук я пишу виключно для працівників спа-салону. Якби не вони, навряд чи я написала б відгук про цей готель, але якщо вже писати про спа центрі, то розповісти треба про всіх, так буде справедливіше, тим більше готель заслужив відгук.
 •  1 тиждень тому
Новий готель із мінусами
Готель дуже гарний на перший погляд. Смачна їжа, великий пляж, багато басейнів. Є дитячий амфітеатр. А тепер про мінуси, сервіс хромату, на всі зауваження персонал не реагує, просто крізь пальці, в дитячій будівлі не безпечно, на другому поверсі поруччя через які можна впасти дитині і часто діти пер...
 •  6 днів тому
Не рекомендую!!!
Відпочивали з чоловіком із 23.07. 22 до 31.07. 22. Загалом і в цілому все сподобалося, але є кілька АЛЕ..... Зовсім не зрозуміли функціональне навантаження помічників у зелених сукнях.
 •  2 місяці тому
Була вперше і востаннє в цьому готелі!
Відпочиваю вже не пам'ятаю котрий раз в Білеку, але в цьому готелі вперше і дуже пошкодувала! Коштує він недешево, але ніяк не відповідає своїй ціні! На сніданок таки не змогла знайти банальну яєчню - глазуню або балаканину, була тільки з помідорами і молоком, обидві нагадували швидше суп ніж яєчню...
 •  2 місяці тому
Готель в аварійному стані
Готель в аварійному стані. Явно затоплено повністю, але відкрито для гостей замість капітального ремонту. Цвіль, зіпсовані меблі, підлога, шпалери, ковролін у загальних зонах.
 •  2 місяці тому
готель приємно здивував
Всім привіт. У Туреччині були вперше (від безвиході. Поїздка до Мексики в березні зірвалася і гроші зависли в Пегасі, а в них, крім Туреччини, варіантів не було). Відпочивали з дружиною вдвох.
 •  2 місяці тому
Показати ще »


Ще про Белек