Відгуки та розповіді про готелі Белека

Розповіді туристів про Белек додати розповідь
найкращий сервіс
Дуже рідко пишу відгуки про готелі, але після відпочинку в цьому готелі (перший раз відпочивали в ньому) хочеться написати багато теплих слів керівництву готелю та особливо персоналу!
 •  6 днів тому
Топ за свої гроші
В ЦІЛОМУ - ТОП ЗА СВОЇ ГРОШІ : ) Брали цей готель за 14.6 тис. грн на 7 днів, 6 ночей з 05.11. 21 до 11.11. 21. Приїхали до готелю о 13:30, нам одягли браслети та відправили обідати, о 14:00 заселили.
 •  8 місяців тому
Низький сезон, лише на зимовий період
Мандрівники 3 дорослих, номер Family Duplex (двоповерховий з двома санвузлами) вибирали спеціально тому, що ця категорія номерів розташована виключно на верхніх поверхах корпусів = гарантія, що не ходитимуть по голові.
 •  8 місяців тому
Відпочинок наприкінці жовтня 2021 р.
Відпочивали у готелі на осінні канікули. Прилетіли 20.10. 21 рано-вранці, сказали чекати поселення не раніше 12 год. Ми сходили на сніданок, зайшли на ресепшен і номер наш був вже готовий (тому що ми вже повторно відпочивали в цьому готелі).
 •  7 місяців тому
10 з 10
Це було чудово! Не вперше в Туреччині, є з чим порівнювати і цей готель однозначно раджу, не розчаруєтеся! На ресепшен були всі доброзичливі, оперативно заселили. Територія Оцінка: 4 Територія величезна, зелена, красива!
 •  5 місяців тому
Це не п'ятірка, це трійка!
Це повний кошмар! На готель п'ять зірок, тим паче ультра, зараз взагалі не тягне! Заберіть у них дві зірки! Готелі в Єгипті і то краще будуть! Де ж усіма улюблена ультра та турецька гостинність?
 •  9 місяців тому
Відмінний готель
Відпочиваючи у Туреччині багато разів у різних готелях, ніколи не писали відгуки, завжди все було непогано, але цього року дуже сподобалося. Їздили з дружиною вдвох. Готель дуже доглянутий, багато зелені, номери забираються добре.
 •  9 місяців тому
10 із 10!
Відпочивали у Granada Luxury Belek на початку жовтня 2021 року. І це було чудово! Не вперше в Туреччині, є з чим порівнювати і цей готель однозначно раджу, не розчаруєтеся!
 •  8 місяців тому
Жахливий підхід до клієнта
Більше худоби за 12 років поїздок до Туреччини не зустрічали. При тому що максроялями та іншим не розпещені, попередні готелі були рівнем нижче або рівним. Вибирали готель, т.
 •  9 місяців тому
Жахливий готель! Антисанітарія, захворіли на COVID!
Відпочивали в цьому готелі великою компанією 50 чол. , у результаті практично всі захворіли, у половини підтверджений COVID, а у половини симптоми ротавірусу. На це зовсім не відреагували в готелі, це для них це нормально.
 •  9 місяців тому
Показати ще »


Ще про Белек