Відгуки та розповіді про готелі Белека

Розповіді туристів про Белек додати розповідь
ВСЕ Є ДЛЯ ДУШЕВНОГО ВІДПОЧИНКУ ПО ДОМАШНЬОМУ. ГОТЕЛЬ РЕАЛЬНО УНІКАЛЕНИЙ ЗА ЦІНОЮ/ЯКІСТЮ.
Відпочиваю в Prenses Sealine Beach у листопаді 2023 р. Враження шалені! Готель унікальний! Може тому, що мені вже за 50 років, цей готель ідеальний для мого відпочинку. Відпочивала понад 20 разів у 5 країнах.
 •  3 тижні тому
Готель гарний, але є нюанси
Все пізнається в порівнянні. Ми з сім'єю їздимо щорічно до Туреччини та побачили чимало різних готелів. Рівень готелю намагаємось підвищувати. У сітці Voyage вже були вчетверте.
 •  1 місяць тому
Шахраї
Добридень, Готель: Prenses Sealine Beach Hotel Місто/країна або регіон: Antalya/Turkey Заїзд September 16.2023 Виїзд: September 18.2023 Інформація про бронювання1022175456 Бронювання 1 номер, 2 ночі Тип номеру Budget Triple Room Основний гість adilzhan kozhabergenov Місткість 2 дорослих Вартість з...
 •  2 місяці тому
Є нюанси
Готель вибрали за рекомендацією менеджера турфірми. Намагатимуся бути максимально об'єктивною. 1. Заселення відбулося оперативно, на пропозицію співробітника готелю покращили категорію номера.
 •  3 місяці тому
Готель так собі
Готель може сподобатися тим хто перший раз приїхав відпочивати, але мене не було чим здивувати, тому що в білеці 6 разів. подати, вхід у море глибокий, тут здебільшого євреї, поляки, іранці турки, тільки й чуєш їхні кричущі голоси, задуха жахлива на вулицю не вийти парило, персонал не російськомовни...
 •  3 місяці тому
Готель непоганий, можна розглянути як варіант сімейного відпочинку, але не шикарно
Відпочивали сім'єю, як всі стандартні турецькі готелі. Не надають праску та дошку для прасування, для цього треба платити як окремий сервіс, щоб персонал готелю прасував твої речі.
 •  3 місяці тому
Чи не 5*
Готель не тягне на 5 зірок, в Белеку є готелі за краще в таку ж ціну, можна скинути на те що готель ще новий і не враховані всі недоліки, але на жаль не вразив. Номери чисті, у нас був із видом на басейн, у друзів виходив номер просто під витяжку кухні так собі видовище, на балкон не вийти.
 •  4 місяці тому
Гарний готель, сподобалося все!
Відпочивали сім'єю 2+3. Бронювали 2 номери стандарт, так як після приїзду місць не було, нам запропонували фемілі сьют на останньому поверсі з бічним видом на море, це був топ з того, що можливо, тому що за такий апгрейд якось віддали тисячі доларів.
 •  4 місяці тому
Огидний персонал
Ми приїхали до готелю о 17:40 у п'ятницю 21.07. 2023 Заселили нас у годині після того як ми прибули Замість ліжка ми отримали диван із залізною установкою, а на ньому вже сам матрац.
 •  4 місяці тому
Зіпсована відпустка
Відпочиваємо зараз у цьому готелі, і це жах. 1. Заселили в номер, де пахне каналізації. 2. Немає вільного лежака біля басейну доводиться сидіти на рушник на плитці???
 •  5 місяців тому
Показати ще »


Ще про Белек