Запитання про готель Crystal Family Resort & Spa 5*

Актуальні тури у цей готель
Отримай найкращу ціну від турагентів
  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
21 підписники будуть
повідомлені про запитання

Запитання на тему «Місця та розваги»
Чи є місце, де можна пограти у футбол (синові 10 років, професійний гравець)? Я бачив, що волейбол заборонений на пляжі через черепашині яйця - футбол теж?
Чи є місце, де можна пограти у футбол (синові 10 років, професійний гравець)? Я бачив, що волейбол заборонений на пляжі через черепашині яйця - футбол теж?
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Підписатися
3 підписника  • запитав 2023-02-091 рік тому
Відповіді  •  5
аватар prosto2000
Здивували Ви мене 10-річним професійним гравцем та яйцями черепах у Белеку. Вирішив відповісти. Території готелів у Білеку – дуже дорогий ресурс. Вони там дуже щільно запаковані. Але цей готель на сусідній смужці землі має футбольне поле та корти. Це не територія готелю, і вони обгороджені. Який у них статус – я не знаю. Кілька разів був недовго в цьому готелі - не бачив там взагалі граючих. До речі, радять брати номери з видом на це поле – кажуть, що там набагато тихіше, ніж із видом на територію готелю.
Черепахи. По-перше, вони не мчать цілий рік. По-друге, це велика рідкість для Белека. Почитайте відгуки - . https://www.turpravda.com/tr/belek/Crystal_Family_Resort___Spa-h18755-r89302.html https://www.turpravda.com/tr/belek/Crystal_Family_Resort___Spa-h18755-r34074.html
Фото з поля.
аватар prosto2000
І вид на пляж (які там черепахи).
аватар Emand
Вибачте, але команда мого сина є чемпіоном Естонії у своєму віці (у десяти іграх футболісти забили 61 гол, а суперник встиг відповісти 11 голами...). М'яч у нас завжди з собою (у жовтні грали проти англійців на Кіпрі. Зараз летимо до Єгипту – знову вибрав готель із футбольним полем)!
аватар prosto2000
Не пробачу (жарт). Дуже знайома для мене ситуація. У моїх друзів син доріс до юніорської команди Харківського футбольного клубу "Металіст". Колись це була одна із найкращих команд України. У принципі, у Харкові (1,5 млн. населення) і зараз краще нічого немає. На початку війни Харків сильно обстрілювали. Тому мама із цим хлопчиком змушена була виїхати з України за програмою біженців. І при виборі країни визначальним був той самий принцип, що й у Вас. Вгадайте з двох разів, куди подалися. Звісно, ​​до Німеччини. Наразі тренується в якійсь школі команди Бундесліги (їм Харківський тренер допоміг із контактами та рекомендацією). Також вважають голи та мріють про професійне майбутнє. Але сам термін "професійний гравець" використовується для тих гравців, які вже мають професію. А поки...
Це чудово, що у Вас росте такий син. Успіхів йому. Сподіваюся, допоміг Вам своєю відповіддю.
аватар Emand
Дякую! Зараз дивлюся і мені більше подобається Seaden Sea World Resort & Spa 5*.
аватар
Відповім на інші запитання про Crystal Family Resort & Spa 5*
Додати фото
Завантажується...
Фото завантажено
×
Усі запитання
ще