Готель на фото гарний, а життя це жах. Це готель 3 зірки

Написано: 19 серпня 2020
Час поїздки: 4 — 11 серпня 2020
Ваша оцінка готелю:
3.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 4.0
Сервіс: 4.0
Чистота: 4.0
Харчування: 2.0
Інфраструктура: 3.0
Заїхали ми 4 серпня приблизно о 4:30 ранку, чекали поселення в лобі на кріслах, це було дуже важко тому що всю ніч ми не спали тому що виліт був на 2 ночі, дитина 8 років втомилася дуже і важко перенесла переліт і ще довелося сидіти у лобі оскільки заселення з 14.00. Тут звичайно косяк туроператора Анекстур, бо не кожен готель хоче заселяти раніше. Пішли ми на сніданок, а там одні яйця та соєва ковбаса - на смак як папір, сухі сніданки, так ще недозрілі овочі (так було щодня). Ми подумали, може, це сьогодні тільки така їжа, а далі буде смачніше та різноманітніше. Заселили нас у номер о 8-й ранку, номер нормальний, на 4-ку тягне.
Пішли ми на обід - а там знову жах, курячі стегна смердючі, м'ясо баранина з літнього баранця, від якого запах на 2 метри, скумбрія, яка обвітрена, рис і макарони та пюре Дешарк (швидкого приготування, це взагалі нас вбило). Вечеря була такою ж. За 7 днів у цьому готелі була тільки баранина з душком, кілька разів тушкована телятина, курка запечена із запахом або солона, риба скумбрія, лящ, один раз стейк тунця, яким можна було вбити, і вперше сьомга стейк під якимось соусом. сметани, другий раз засмажена до вугілля, а втретє ця ж сьомга-вугілок була тушкована з овочами.
Анімація цього готелю – це окрема тема. Перед тим як їхати ми уточнювали у туроператора всі нюанси, караоке, анімація, кальяни, у відповідь отримали, що все є і працює, а після приїзду дізналися, що караоке не працює у зв'язку з КОВІД, також кальяни не курять. Дискотеки з турецькою музикою, а дитячі розваги ввечері - це танці під арамзамзам ((((.

Аквапарк у цьому готелі класний, але працює з 14:00 до 18:00.
Готель настільки засмутив, що хотіли його поміняти, але коли дізналися, що ми даруємо їм усю суму, яку сплатили за готель, то ще й штраф 600 євро, і ми передумали переїжджати в інший готель. Готель не коштує своїх грошей, порада моя - не їхати в цей готель.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал