Шикарний готель

Написано: 5 червня 2021
Час поїздки: 24 травня — 2 червня 2021
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для бізнес-поїздок; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
10.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 10.0
Сервіс: 9.0
Чистота: 10.0
Харчування: 10.0
Інфраструктура: 10.0
Територія Оцінка: 4 Територія дуже велика, купа різних майданчиків з басейнами на різну категорію, є майданчик з піском купою шезлонгів і не глибоким басейном з горщиками, для малюків. Є купа басейнів біля готелю. Є величезний басейн із анімацією. Відмінний аквапарк з різними гірками! ! ! Басейнів дуже багато від басейну зі штучною хвилею та плавним заходом, до басейну для плавання з трампліном!
Обслуговування - у нас був гід від Анекс тур Султан...просто не реальний...починаючи від найменших прохань про замовлення зайвому наборі рушників до поїздок (дешевше ніж на касі) Ленд оф легендс.
Сам готель. . . одна суцільна локація для фото, кожен куточок краса! Купа барів кафешок.
Їжа та алкоголь відмінні. Все з-під ножа, при тобі смажить рибу і кладе на тарілку, варить кукурудзу та гарячу в тарілку! Десертів море! Напоїв - купа!

Спа. . . це взагалі окремий кайф. Починаючи від басейнів із гарячою водою до басейну по коліно для дітей! Солоний басейн теж є. . . лазні сауни хамам та соляна кімната з кімнатою для відпочинку!
Номер чистий, невеликий...але все в ньому є!
Не знаю, до чого можна доколупатися, щоб написати поганий відгук!
І ще. . . втратили телефон о 5-й вечора, кинулися що він зник в 1 годину ночі. Вже на ресепшн лежать запечатаний у пакет, чекав на господаря!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал