Наш відпочинок у Гранаді Белек

Написано: 26 червня 2021
Час поїздки: 3 червня 2021
Кому автор радить готель: Для сімейного відпочинку з дітьми
Ваша оцінка готелю:
10.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 10.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 10.0
Харчування: 10.0
Інфраструктура: 10.0
Путівка подарунок чоловіка на 25 років спільного життя. Готель казково гарний з високим сервісом та вишуканим харчуванням. Готель хороший для сімей з дітьми є все для цього: від харчування до розваг. готель на 2 лінії до моря возить автобус їзди 5 хвилин, ми ходили пішки
25-30 хв. після таких сніданком не заважає пройтися такою красою. Море в такий час холоднувате і каламутне за рахунок піску.
За харчуванням: завжди 3 види баранини. 3 види яловичини також риба мідії. Креветки, кальмари, тунець, багато видів сиру, оливок, маслин, дуже різноманітно і багато ока розбігаються. багато чого й не скуштували пельмені, суші а кондитерку обходили стороною їли очима. Кондитерка у них своя. Бармени та офіціанти супер знавці своєї справи, особливо крутий бармен у ВІП барі. Самі офіціанти дуже уважні приносять вина, пиво все дуже швидко прибирається, всі усміхнені до відпочиваючих. Особливо велика подяка гастролейшен Ноне всі питання, які у нас були вирішувалися без відмови і по можливості швидко. Якщо якісь питання виникнуть звертайтеся до неї. Нона організувала нам свято до нашого ювілею ми були приємно вражені. Дякую їй це будуть приємні спогади. Рекомендуємо готель. Відчуйте чудовий сервіс на собі не пошкодуєте.

ДЯКУЮ ЗА ВІДПОЧИНОК! Ми повернемось! ! !
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал