Невдалий досвід полетіти з TUI до Туреччини

14 жовтня 2021 Час поїздки: з 05 вересня 2021 до 13 вересня 2021
Репутація: +20
Додати до друзів
Написати листа

Намагайтеся менше зв'язуватися з TUI

1. Вас зустріне гід і відвезе вас в інший готель у нашому випадку відвезли в готель Fun and Sun Hane Sun нібито 5 зірок хоча там і до 4 далеко просто нас поставили перед фактом вже в трансфері з аеропоту.

2. Якщо Вам не сподобається готель (що було в нашому випадку), вас тупо морозитимуть півдня, поки ви не видихнетеся і вже без сил не погодьтеся на цей готель, але звичайно ще вони пропонують вам і інші готелі в даній мережі готелів але вам доведеться доплачувати за сам готель, в який ви можете поїхати + трансфер за свій рахунок, весело.

3. Ви повинні самі бути на чеку о котрій і коли ви вилітаєте.


Тому що у нас змінювався час вильоту. І на стійці інформації нам вивісили старий час. Ми просто тупо самі відчули не гаразд і підняли на вуха представників туї. І так,  час винесення мозку всім, виявилося, що час вильоту у нас соовсем інше) тобто, ми могли не дізнаватися інформацію, довіриться готелю, і тупо б влетіли на бабці. Тому що вже знаючи представників туї, нам довелося б заплатити за трансфер в аеропорт + квитки на літак. І так в аеропорту зустріли багатьох людей, які збирався за 10 хвилин щоб встигнути сісти в автобус, тому що їх теж повідомили про інший час виїзду з готелю.

4. Коли ми спустилися на ресепшн у призначений час… Звичайно ж, не приїхав трансфер. На ресепшн стояла одна не компітентна людина, яка нічого не розуміє ні російською і важко англійською. Знову задрачуємо всіх представників туї, де знаходиться автобус, щоб нас забрали. Загалом не знаємо, чи був це той випадок, який відбувається дуже рідко, але все ж таки описали цю ситуацію по-кроково.

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Схожі розповіді
Коментарі (10) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар