Відгуки та розповіді про готелі Бодрум

Розповіді туристів про Бодрум додати розповідь
Не більше 20 УРАХУВАННЯМ. за це
У перший день ми приїхали, зайшли в номер і засмутилися наявністю плям на стінах, лампочці (начебто кров) і дуже брудна підлога у ванній кімнаті та в самому номері. І нам, двом дівчаткам, дали всього два рушники (не було ні для ніг, ні для обличчя тощо).
 •  7 місяців тому
найгірший готель
Відпочивали в Palmet Bianco 4* з 26 серпня до 2 вересня 2022 року. Але цей відпочинок ми запам'ятаємо надовго ...особливо якщо врахувати, день народження випало на цей період.
 •  9 місяців тому
Турецький Гульбіт
Гульбіт - традиційні турецькі гуляння на гулеті (звідси і назва) вздовж турецького узбережжя Егегейського моря. Проводиться щотижня, з травня до жовтня, за програмою "все включено".
 •  2 місяці тому
Хороший готель, але не 5*, а скоріше 4++
1. Вибір їжі дуже хороший. Курка, індичка, ягня, риба, фрукти, рис, макарони та інше. 2. Wi-fi лише у лобі готелю. 3. Пляж: лежаків вистачає всім. Спуск у море по драбинці (платформа) дно кам'янисте, але гарне.
 •  9 місяців тому
Найстрашніший готель Болрума.
Готель не коштує цих грошей!! Зараз відпочиваємо у цьому готелі. Номер 3711. Про все по порядку: ??? ? ресепшен Приїхали увечері. Заселяли хвилин 20-30. При вході шампанське, полуниця у шоколаді та лимонад.
 •  9 місяців тому
Доброго потрохи
Про Готель прямо і відверто. Вибрали лише по першій береговій лінії, що відповідає дійсності. У готелі з харчуванням періодичні збої, іноді з'являється м'ясне, але частіше - ні.
 •  8 місяців тому
Жах!
Найгірший готель! 3* максимум! Складається враження, що всі позитивні відгуки або куплені, або люди просто ніколи не були по-справжньому хорошими готелями. Номери маленькі - 55 метрів зважає на терасу, а безпосередньо сам номер метрів 30 не більше.
 •  9 місяців тому
Дуже сподобалось!
Прекрасний готель за будь-яким співвідношенням. Сподобалося практично все, бездоганна чистота в готелі, номерах, на пляжі. Вай фай працює та приймає скрізь на території готелю, включаючи пляж.
 •  1 рік тому
Хороший готель! Рекомендую
Хороший готель. Панорамні краєвиди. Номери звичайні. WI-FI по всій території. Їжа звичайна, але смачна. Дякуємо шефу кухареві. Персонал привітний і недокучливий. Море гарне.
 •  1 рік тому
Хороший готель
Відпочиваємо у цьому готелі 10 років. Їздимо сюди через мальовничу територію, красиве море і чудовий пляж. І ще в цьому готелі чудовий хамам. Але цього року повне розчарування є останнім.
 •  1 рік тому
Показати ще »


Ще про Бодрум