Відгуки та розповіді про готелі Бодрум

Розповіді туристів про Бодрум додати розповідь
Дуже сподобалось!
Прекрасний готель за будь-яким співвідношенням. Сподобалося практично все, бездоганна чистота в готелі, номерах, на пляжі. Вай фай працює та приймає скрізь на території готелю, включаючи пляж.
 •  5 місяців тому
Хороший готель! Рекомендую
Хороший готель. Панорамні краєвиди. Номери звичайні. WI-FI по всій території. Їжа звичайна, але смачна. Дякуємо шефу кухареві. Персонал привітний і недокучливий. Море гарне.
 •  7 місяців тому
Хороший готель
Відпочиваємо у цьому готелі 10 років. Їздимо сюди через мальовничу територію, красиве море і чудовий пляж. І ще в цьому готелі чудовий хамам. Але цього року повне розчарування є останнім.
 •  7 місяців тому
Прочитайте перед тим як їхати!
Найчесніший відгук! Дуже сподобався вид у готелі, заходи сонця і т. д. Реально круто. Все інше сум. Почалося з того, що ми приїхали в готель о 6-й ранку (був такий рейс), попросили нас поселити з двома дітьми та вагітною дружиною, нам відповіли чекати до 12 години дня.
 •  8 місяців тому
Все добре, але є вагоме АЛЕ.
Відпочивали у цьому готелі із дружиною. Загалом отримали те, на що розраховували – гроші були заплачені не дарма. Плюси: Годують досить багато та смачно, багато м'яса, багато овочів, багато смачних напоїв, солодощів тощо.
 •  8 місяців тому
Атмосфера відмінна, але готель брудний та недоглянутий
Загалом відпочинок сподобався, все пройшло чудово. Але готель дуже прикро, а саме його чистота. Атмосфера в готелі чудова, персонал доброзичливий, годують добре і смачно, а ось номер при заселенні виявився брудним, при цьому адміністратор вдає, що розуміє, але ніяк не реагує.
 •  8 місяців тому
Гарні краєвиди не перекривають убогості
При під'їзді в готель вже пейзажі шокували, убогий район із занедбаними територіями та розбитими дорогами. До цивілізації центр Тургутрейсу 5 км. Таксі 3 $. Зовні вхід у готель убогий, але затишний ресепшен.
 •  8 місяців тому
Готель просто торба (і це не село, що знаходиться поряд)
Отель убит, все сломано и ломается при вас. Еда в принципе норм, но ожидайте одно и то же постоянно. Персонал вежливый и замаханный. Пляжа как такового нет, не верьте фото.
 •  8 місяців тому
Жахливо, не їхати в жодному разі
На російськомовних тут не чекають (зовсім, тільки турецька або "турецька англійська"). Недешевий: доросла+дитина, 9 ночей AI, приблизно 950 доларів. Готель останнім часом кілька разів змінював назву (ймовірно і власників), але нічого не змінюється ні в обслуговуванні ні в стані номерів.
 •  8 місяців тому
Готель хороший, прибирання немає в номерах, тільки душову
Відпочивали сім'єю, оселили одразу, номер дали нормальний, двокімнатний. Прибирання дуже шкутильгає, під ліжками - жах. Прибирали тільки ванну та змінювали рушники раз на 2 дні.
 •  7 місяців тому
Показати ще »


Ще про Бодрум