Відгуки та розповіді про готелі Бодрум

Розповіді туристів про Бодрум додати розповідь
Хороший бюджетний готель за власний кошт
Розташування готелю відмінне, персонал дуже старається, інтернет тільки в лобі, але нам це навіть сподобалося, різноманітності їжі немає, але вся їжа свіжа та смачна, середня прибирання, номер невеликий, але зручний.
 •  1 рік тому
Хороший готель 3 зірки
Той, хто начитав негативних відгуків, поїхавши в цей готель, тому що путівки вже були куплені, була налаштована на гірше, але потім моє враження змінилося. По порядку: 1.
 •  1 рік тому
В цілому готель хороший якщо знати про нюанси
+ велика територія; Видають пляжні рушники (на ресепшен заставу 10 $ / 100 лір); пляж близько (5-10 хв. Залежно від швидкості кроку); 2 басейни; Зупинка маршрутки біля готелю; Різна шоу-програма (конкурси, танці); Персонал доброзичливий - WiFi залишає бажати кращого.
 •  1 рік тому
Найжахливіша їжа!
Літо 2023 року, великі проблеми з кухнею, жахлива їжа, несмачна, щось недоварене, щось переварене, пересолене. Діти, яких і так важко нагодувати на відпочинку, нічого не змогли їсти.
 •  1 рік тому
Класне місце для відпочинку без дітей
Курорт Club Med Bodrum - чудове місце для відпочинку, якщо ви їдете дорослою компанією друзів, парою або з дітьми підлітками. Для поїздки з маленькими дітками цей курорт не призначений.
 •  1 рік тому
готель з унікальною концепцією
Не можу не додати до попереднього відкликання. Сервіс на пірсі як і, напевно, і на всій пляжній зоні. Можна спостерігати повсюдно в урнах в місці з рештою сміття, пластикові пивні келихи, які про наслідки пересортування успішно прямують у бар на пірсі де бармени вручну в миють у проточній воді, поті...
 •  1 рік тому
готель на жаль розчарував
Відпочивали 2 тижні. У Бодрумі було багато разів, чудовий м'який клімат, прекрасні гори, чисте море. Готель Duja Bodrum 5* позиціонує себе як 5-зіркова явна ФІКЦІЯ, повсюдна бруд, причому скрізь.
 •  1 рік тому
Жахливий готель 3-ка
1. Заселили пізно 2. Неповажні 3. Холодно вітряно 4. Море холодне 5. Їжа однотипна 6. Анімація дуже слабка 7. Шкода сильно, що купила тур сюди за такі великі гроші 8. Чи могли б відпочити краще набагато 9.
 •  1 рік тому
Не більше 20 УРАХУВАННЯМ. за це
У перший день ми приїхали, зайшли в номер і засмутилися наявністю плям на стінах, лампочці (начебто кров) і дуже брудна підлога у ванній кімнаті та в самому номері. І нам, двом дівчаткам, дали всього два рушники (не було ні для ніг, ні для обличчя тощо).
 •  1 рік тому
найгірший готель
Відпочивали в Palmet Bianco 4* з 26 серпня до 2 вересня 2022 року. Але цей відпочинок ми запам'ятаємо надовго ...особливо якщо врахувати, день народження випало на цей період.
 •  2 роки тому
Показати ще »


Ще про Бодрум