Готель на 3, не на 5 зірок

Написано: 18 червня 2021
Час поїздки: 11 — 18 червня 2021
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку
Ваша оцінка готелю:
5.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 5.0
Сервіс: 4.0
Чистота: 8.0
Харчування: 3.0
Інфраструктура: 7.0
Готель на 3 і не на 5.
Чисто, прибирають якісно щодня. Анімація працює добре. Гарне, але у червні досить холодне море. Персонал загалом хороший, але на ресепшині деякі грубуваті, що мене здивувало відразу ж після приїзду до готелю.
Кухня у мінусі. Один і той самий незрозумілий білий суп по три дні поспіль. На сніданок елементарної каші не було, хоча маленьких дітей було чимало, не розумію, чим мами їх годували там. Розмаїття не було, їжі навіть часом не вистачало. Не скажу, що зовсім не смачно, але й теж швидко проїлося. Східні солодощі раз на тиждень. Вразило, що кава під час ланчу та вечері вам не дадуть. Лише під час сніданку. Можна, звичайно, кави попити в барі, але мене здивувало, що не в ресторані. Кімната не велика, але ми згодом звикли. Увечері нудно, лише музика від діджея, жодних концертів.

Екскурсія на кораблі островами від готелю, коштувала по 50 євро з особи! ! ! Ми вже були погодилися, але потім поїхали до Тургутрейсу і знайшли корабель за 15 євро. Екскурсія та ж, різниця в ціні самі посудіть яка. Є на ресепшині непоганий магазин шкіряних виробів, рекомендую. Є також сауна та хамам, що мені в принципі сподобалося. Якщо порівняти з іншими готелями, в яких мені доводилося бувати в Туреччині, це готель у програші, на жаль. Рівень цього готелю дорівнює рівню 4 зірок готелю в Єгипті, але не 5 у Туреччині.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал