Розчарування. Взагалі не 5 зірок

Написано: 11 вересня 2019
Час поїздки: 1 — 11 вересня 2019
Ваша оцінка готелю:
5.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Повертатися до Delta by Marriott Bodrum немає жодного бажання. Надто мало часу на відпочинок, щоб псувати його. Не рекомендую людям, які звикли до комфортних готелів та якісного відпочинку. Це не 5 зірок, однозначно. І ось чому:
Зупинялася в мережі «Марріотт» двічі: у Монако та Аммані. Саме це і було визначальним у виборі готелю у Бодрумі. Люблю Маріотт з їхнім готельним ароматом, преміум-косметикою, пахучими рушниками та якісними номерами. Але ось у Бодрумі від "Марріотт" тільки назва.
Територія: території, власне, і немає. Палуба оббита дошками із якогось пластикового сплаву, де розташовані бари. Вниз по ліфту пляж теж на пластиковій поверхні. Якщо ви мрієте поїхати із міста, щоб насолоджуватися природою, то вам взагалі не сюди.
Пляж: є насипний піщаний для дітей та палуба зі сходами для дорослих. якщо ви проспали і прийшли о 10 годині, вільних лежаків вже може не бути. Все зайняте рушниками.

Номери: брали стандарт із видом на сад. Крім саду був видно і море. Спасибі! Все дуже скромно та лаконічно. Але санвузол засмутив найсильніше: вночі страшно погано пахло каналізацією, брудна стільниця з умивальником. Брудні сливи води (додала фото). Найнеприємніше - це величезні таргани, які виповзають уночі з відкритих сливів.
Косметика тут чомусь не та, що в попередніх Марріоттах, не Acca Kappa, а дешева місцева розлива та дивна констенція. Завжди вважала, що в мережі готелів має бути один стандарт. Загалом, беріть усе своє.
Лайфхак: якщо у вас продавлений матрац, просто переверніть його іншим боком, буде комфортніше.
Їжа: я звикла до простої та здорової їжі, тому мене все влаштовувало, парові та свіжі овочі були завжди. Засмутило убоге рибне меню. Перед тим як забронювати, читала відгуки, що був сибас, мабуть, до мого приїзду всі з'їли)). З риби була засмажена скумбрія шматочками, якась місцева відварена риба, і, як делікатес, кілька разів за 10 днів кухар видавав порційно, по щіпці, лосось)).
Десерти, макарони, курка, картопля фрі, ось цього достатньо.
У готелі приблизно 50% росіян, 30% – турки, 20 – українці, поляки.
Бар: 5 коктейлів, вино, віскі, джин, бейліз тощо, все це є.
Розваги: ​ ​ щовечора міні-диско, часто жива музика та доросла дискотека, де вам як вишню на торті поставлять Лепса.
Що страшно дратувало, так це БРАСЛЕТИ. Хлопці, 21-е століття! Які браслети? Чому їх немає у інших готелях? Там же якось вирішили це питання))) Зрештою, через пару днів зняла і ходила без.
Величезний плюс – море. Солоне та чисте, просто флоатинг у спа)).
І насамкінець: Виліт був о 7 вечора. Попросили подовжити номер за гроші, нам відмовили. Запропонували перевести в економ, ми погодилися. При цьому економ за 5 годин перебування обійшовся 60 євро. Стільки ж ми доплатили у Києві за 2 добу у стандарті.
Це була звичайно велика помилка. Поселили в якусь комірчину під сходами, за пожежним виходом. Без вікон, звісно. Але чомусь двокімнатну. Склалося враження, що це кімната для обслуговуючого персоналу, який залишається ночувати, тому що в душі стояли великі банки із шампунями. Було неприємно.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал