Запитання про Бодрум

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
ТОП-5 знавців Бодрум
за кількістю запитань за 30 днів
1
аватар
Відповіла на 1 запитання


Ще про Бодрум
Доброго дня, шановним учасникам та досвідченим туристам. Туреччина, середина вересня, 10 ночей, 2 дорослі + дитина 7 років? Ціна до 2500 $. У пріоритеті зелена територія, середня або велика, 2-3 гірки (більше для дитини, зовсім не дитячі), активна анімація дитяча. Запропонували "La blanche island bodrum" - на вигляд сподобалося, відгуки трохи суперечливі. Наскільки цей готель відповідає? Заздалегідь дякую за поради!
3 роки тому  •  6 підписників 9 відповідей
А від комарів треба брати кошти, чи є вони зараз? Чи є де сушити білизну, судячи з фото балконів, чисто декоративні французькі балкончики? На пляжі в масках треба перебувати і чи потрібні капці для входу у воду? Чоловік питає, чи можна курити на території готелю? Російською на ресепшені та в готелі розуміють хтось?
4 роки тому  •  7 підписників 17 відповідей
4 роки тому  •  4 підписника 6 відповідей
Наскільки підійде готель для молоді, який контингент, анімація, харчування, номери, температура моря, розваги та поза готелем? Спасибі.
5 років тому  •  6 підписників 23 відповіді
Хто нещодавно був, підкажіть, будь ласка: - Скільки коштують намети на пляжі? - за територією чи можна купити підгузки, медикаменти, баночне харчування?
5 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Показати ще »