Запитання про Даламан

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Даламан
За скільки нині можна купити сімку з 5 гб інтернету (приблизно) для користування на 7 днів? Чи можна її купити і у якого оператора в аеропорту Даламана (прильотом)?
5 років тому  •  5 підписників 12 відповідей
Їду із сином 5 років, знаю, що в Даламані, не як в Анталії, а прохолодніше... як море в цей час? не сильно ще охололо?
10 років тому  •  7 підписників 15 відповідей
Які є гарні готелі 5* в Мармарисі, Фетхіе з номерами бунгало з окремим входом для сім'ї з 3 людей?
11 років тому  •  3 підписника 3 відповіді
Підкажіть, як дістатися до Айвалик (Ayvalık) з аеропорту Даламан? скільки за часом і на чому дешевше? відпочинок 2-3 дні в готелі і далі цікавить поромне відправлення до острова Греції: Лесбос або ін.
12 років тому  •  3 підписника 3 відповіді
Хотіла купити авіаквитки Харків-Даламан-Харків з пересадкою в Стамбулі. Запитала у жінки в турфірмі САМ скільки коштуватиме переліт на 1 особу і яка авіакомпанія надає цей рейс. Мене мило проконсультували, що на обрані дати є буквально кілька квитків (хоча йдеться про квитки на вересень, а прийшла замовляти у липні) авіакомпанії Пегасус за ціною 438 доларів за 1 квиток туди і назад. І що чим далі, то ще дорожчими будуть квитки. Приходжу додому, сідаю в інтернет, знаходжу сайт авіакомпанії, дивлюся ціну на ці дати і бачу ціну – 249,98 доларів. Питання: Це цікаво який відсоток бере собі турфірма за продаж 1 квитка від авіакомпанії???? І чи не дофіга 43% націнки на квиток? І чи знає авіакомпанія Пегасус, чому продають їхні квитки в турфірмі САМ?
12 років тому  •  3 підписника 3 відповіді
Розкажіть будь ласка, докладніше про розташування бунгало і які все ж таки найзручніше (назва або номер бунгало), що недалеко від моря, рестаранів і т.д. спасибі
15 років тому  •  1 підписник 1 відповідь