Відгуки та розповіді про готелі Дідіма

Розповіді туристів про Дідім додати розповідь
Моторошно смердючий готель
Буду об'єктивною: сам готель непоганий, є аквапарк, гарний вигляд, близько море. АЛЕ: розташований у страшній дірі, навколо ні кафе, ні ресторанчиків, ні магазинів (тільки 3 продуктових), гуляти вздовж моря ніде, набережної немає.
 •  3 роки тому
Готель просто огидний! Їхати не можна!
У зв'язку з пожежами в Бодрумі та Мармарисі купили тур у цей готель, на момент оплати туру поганих відгуків було небагато, з'явилися практично наступного дня після нашого бронювання.
 •  3 роки тому
Люди, оминайте цей готель ще на сайті
Перше – це відстань. Чи не 82 км, а 120 км від аеропорту. Персонал не розмовляє російською. У готелі лише турки та греки. Українці чи росіяни просто розсіюються на тлі їх.
 •  3 роки тому
Готель норм, але це максимум 3*
Їжа одноманітна, з морепродуктів риба ніяка не чищена, всі напої розбавлені - пиво, кола, спрайт, вино, черги скрізь, 70% відпочиваючих турки, пляж жах бруд, сміття, лежаків мало після 10 знайти лежак нереально, половина вбитих, саме мореі захід норм, увечері після 21 робити нічого анімація її немає...
 •  3 роки тому
Прочитайте мій реальний відгук перед тим, як викинути свої гроші
Готель новий. Дуже дорогий ремонт, добрі, стильні, нові номери. Розташований поблизу аеропорту - 1.5 години на трансфері. Чудовий вид з панорамного вікна на море, якщо ви доплатите за sea view.
 •  3 роки тому
Готель "слабенький", тягне на 4 з мінусом, не розумію, чому його скрізь позиціонують як 5*
Готель "слабенький", тягне на 4 з мінусом, не розумію, чому його скрізь позиціонують як 5*, якщо навіть на самому вході в готель висить табличка з 4 зірками. Персонал і на ресепшені ніхто не говорить і не розуміє російської мови, відпочивають переважно місцеві турки, багато поляків, росіян та украї...
 •  3 роки тому
Все чудово!
Залишилися абсолютно задоволеними готелем, морем, пляжем і самим курортом Дідім. Сервіс відповідає рівню готелю, кухню можна було б підлаштувати під смак гостей-європейців, які тут переважають.
 •  3 роки тому
Хороший готель, Wi-Fi безкоштовно
Берег пісок, захід у море пологий, пісок, потім метри три гальки і далі тільки пісок. Номери хороші: Нові меблі, санвузол з новою сантехнікою, зручні ліжка та подушки. Пляжні рушники без карток та звіту, чисті бери без обмежень.
 •  3 роки тому
Це кошмар! Нікому не раджу!
Кожне слово підтверджую фото. Це просто жах. Прибули в отель Maril Resort Hotel 5 в Дідім. Концепцією UAl і "не пахне". В Туреччині вже 7 раз. Такого сервісу, як готель заявляє нема навіть близько.
 •  3 роки тому
Потребує доопрацювань
Мінуси: Більше години чекали на заселення в номер. Більшість персоналу не знає російську мову взагалі і англійську також слабонько. Номер був на троїх - дитині не було надано нормального ліжка для сну простий твердий диванчик (один день на ньому поспав то зранку ледве встав) такщо приходилось спати ...
 •  3 роки тому
Показати ще »


Ще про Дідім