Відгуки та розповіді про готелі Ерджієса

Немає повідомлень про Ерджієсе   Написати
Розповіді туристів про Ерджієс додати розповідь
Відмінний готель
Російськомовний персонал люб'язний, доброзичливий. Харчування відмінне, номери чисті, прибирання щодня. Новорічна вечеря чудова, радісна, святкова. . Спа - прекрасний, сауна, величезний басейн, Юля менеджер - божественна, привітна, масажист Серкан - спец.
 •  1 рік тому
Дуже добрий готель, Все сподобалося.
Доброзичливий російськомовний персонал. Харчування відмінне. Чисті номери. Спа - найвища похвала, величезний басейн, турецька лазня, сауна, менеджер Юля - божественна, привітна, масажист Серкан, просто спец.
 •  1 рік тому
Mirada Del Lago
Під час поселення виникла проблема, збій у системі. Ресепшн намагалися списати на туроператора, насправді помилка була у системі готелю. Розгляд тривав дві години. За допомогою нашого оператора ми отримали замовлений номер.
 •  2 роки тому
Гарний готель з відмінним Wi-Fi.
Готель гарний, як і скрізь є невеликі нюанси, але керівництво намагається виправляти наявні деякі недоліки. Як на мене, нюанси є скрізь. З іншого боку, їжа відмінна, автентична, все дуже смачно.
 •  2 роки тому
Живемо як на вулкані... (шматок № 6) Страшний. Але не дуже
Живемо, як на вулкані. . . >>> Живемо, як на вулкані. . . (шматочок № 2) >>> Живемо, як на вулкані. . . (шматок № 3) >>> Живемо, як на вулкані. . . (куманище № 4) >>> Живемо, як на вулкані.
 •  3 роки тому
Живемо, як на вулкані... (Кульманище № 5)
Живемо, як на вулкані. . . >>> Живемо, як на вулкані. . . (шматочок № 2) >>> Живемо, як на вулкані. . . (шматок № 3) >>> Живемо, як на вулкані. . . (куманище № 4) >>> Прокинулася.
 •  3 роки тому
Живемо, як на вулкані... (Кульманище № 4)
Живемо, як на вулкані. . . >>> Живемо, як на вулкані. . . (шматочок № 2) >>> Живемо, як на вулкані. . . (шматок № 3) >>> Будильник ми завели на 4.15, але прокинулася я ще раніше.
 •  3 роки тому
Живемо, як на вулкані... (шматок № 3)
Живемо, як на вулкані. . . >>> Живемо, як на вулкані. . . (шматочок № 2) >>> Спала огидно. За вечерею вдалося обжертися. І як же бідні друзі виживають у своєму Холідеї? Там, з чуток, повне кишкоблудство.
 •  3 роки тому
Живемо, як на вулкані... (шматочок № 2)
Живемо, як на вулкані. . . >>> Спалося мені добре. Ще б пак! Однак прокинулася ні світло, ні зоря. Покрутившись трохи, зрозуміла, що не засну. Встала і зробила зарядку. Стало світати.
 •  3 роки тому
Живемо, як на вулкані...
У минулому гірськолижному сезоні, перебираючи варіанти відпочинку, наткнулися на новий для нас напрямок - Туреччина. Не Паландокен, і не Улудаг, а якийсь невідомий Ерджієс.
 •  3 роки тому
Показати ще »


Ще про Ерджієс