Рекомендую... повернулися б знову!)

Написано: 5 серпня 2013
Час поїздки: 16 — 23 липня 2013
Ваша оцінка готелю:
8.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 8.0
Сервіс: 9.0
Чистота: 9.0
Харчування: 8.0
Інфраструктура: 8.0
Їздили на тиждень з чоловіком подивитися гарні місця та пам'ятки з екскурсіями і самостійно, поїздити малолюдними пляжами, походити місцевими ресторанчиками і магазинчиками. Для цього all unclusive протипоказаний і не економічний : -) Тому за позитивними відгуками на знайшли готель Harman і не пошкодували!
Готель з гарною територією, чистий, затишний. . . підходить для романтичного відпочинку з коханою людиною. Гарні сніданки, вечері при свічках з чудовою музикою....іноді навіть не хотілося йти ввечері за територію готелю))хоча їхали з протилежною метою - не сидіти в готелі))
У готелі відпочивають європейці та небагато місцевих. Бармен добре говорить російською, інший персонал англійською, допомагали нам з інформацією про автобуси, маршрутки і цікаві місця, взагалі намагаються завжди допомогти...і з усмішками !! ! )
Залишилися лише позитивні враження, сподіваюсь у майбутньому траплятимуться лише такі готелі. Усім хто їде з такими ж цілями як і ми – рекомендую!

Раджу поїхати на пляж Patara. . . це рай! (Їздили на автобусі Фетхіє-Анталія (з автовокзалу, купили квиток перед самим відправленням - до Патари). Зупиняється автобус на трасі, де на тебе вже чекає маршрутка до самого пляжу. . . на зворотній дорозі впіймали той же автобус до Фетхіє.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал

Коментарі (0) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар