Все ще дуже добрий сімейний європейський готель

Написано: 11 квітня 2011
Час поїздки: 7 — 15 червня 2010
Кому автор радить готель: Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
9.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 6.0
Сервіс: 9.0
Чистота: 9.0
Харчування: 10.0
Інфраструктура: 6.0
Ми з сім'єю (я, чоловік, 2 дітей та бабуся) відпочивали в Хіллсайді 3 рази поспіль. Весь час у середині червня- і це найкращий час для поїздки туди, тк потім вже дуже гаряче. Готель цей був у розквіті 2005-2009 року, але ще й минулого року все було непогано.
Спочатку про плюси: ДУЖЕ КРАСИВЕ МІСЦЕ І ПЛЯЖ !!!!!!!! ! ! ДУЖЕ СМАЧНА ЇЖА!!! ! ! Дуже атмосферне місце-у вас миттєво виникає гарний настрій, і воно не проходить під час відпочинку. Непогана анімація, а якщо у вас і ваших дітей є компанія-вечорами просто дуже весело. Публіка дуже пристойна, немає переважання однієї національності-наприклад тільки німці чи лише росіяни. Є англійці, німці, бельгійці, голландці, дуже інтелігентні турки зі Стамбула, зовсім мало росіян та українців. Що дуже позитивно ніхто нікого не напружує. Усі дуже ввічливі та жодних інцидентів. Є сім'ї з маленькими дітьми – є з підлітками, і є багато просто молоді студентського віку – але все пристойно.
Спортом можна займатися скільки душі завгодно-персонал з великим ентузіазмом буде вас тренувати усьому чому хочете. Містечко Фетхіє - недалеко, 10 хвилин на таксі, так що можна прогулятися для різноманітності.

Номери дуже прості, але зручні, хоча деякі розташовані дуже високо на схилі гори; але до цього якось швидко звикаєш. Для російськомовних туристів, що не говорять англійською, є на ресепшені російська дівчина-але працює вона по-нашому, тому краще робити все через турків. Kid's club непоганий, але за всі діяльності треба окремо платити.
Треба сказати, що багато хто приїжджає в Хіллсайд по 2-3 рази поспіль.
Мінуси, звичайно, теж є:
1. Кількість людей можна було б зменшити як мінімум на 1/3. Номерів забагато для такої території.
2. Басейн лише один.
3. Ресторан практично теж тільки один (хоч і дуже хороший), і він дуже галасливий і битком набитий у годинник-пік.
4. За багато речей треба доплачувати: наприклад, за обід у ресторані на пляжі, або за спортивні чи дитячі розваги.
5. У порівнянні з іншими готелями в Туреччині цей трохи дорогий (є різниця в ціні для російськомовного ринку та для європейського). Ми живемо в Європі, нам тиждень у цьому готелі обходиться в 1.7 разів дешевше, ніж моїм знайомим, які замовляли через Тезтур. Але, мабуть, це для того, щоб відсівати небажану публіку.
В цілому, цей готель можна сміливо порекомендувати, я думаю, головна його цінність - приємна атмосфера і в результаті - хороший відпочинок.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал