Відгуки та розповіді про готелі Каппадокії

Розповіді туристів про Каппадокію додати розповідь
Гарний автентичний готель
Отримали величезну масу позитивних емоцій. Сам готель досить невеликий, навіть за турецькими мірками. Але дуже вже він колоритний і автентичний. Фасад нічим не примітний, на вигляд очікуєш стандарту.
 •  8 місяців тому
Мегатур: Стамбул та Каппадокія
На початку жовтня пощастило вирушити до мегатури Стамбул і Каппадокія. Вибір був практично випадковим, а очікування – невиразними. Хотілося дізнатися більше про Туреччину поза курортною зоною.
 •  8 місяців тому
Нескінченна турецька подорож. Каппадокія
І знову повернення до Каппадокії Частина 1.  Нескінченна турецька подорож. Бодрум Частина 2. Нескінченна турецька подорож. Мармаріс Частина 3. Безкінечна турецька мандрівка.
 •  8 місяців тому
Готель - супер
Свій відпочинок ми вирішили провести компанією із 8 осіб у Каппадокії. Було обрано готель Guzide Cave Hotel. Вибір вважаю дуже вдалим. 1. Прилетіли о 2-й годині ночі, без жодних формальностей були розселені в номери.
 •  1 рік тому
P.S. Путівник по путівнику, або Майбутнім підкорювачам Каппадокії присвячується
Трекінг та прогулянки. Найбільш важка частина в дослідженні долин навколо Гьореме – це відсутність точних карт. Існує безліч стежок та додаткових входів/виходів, які будуть збивати вас з пантелику.
 •  1 рік тому
Негативні відгуки читать веселіше)) Цей же - позитивний!)
Більше, ніж я напишу, мабуть скажуть фото) Номер чистий, без грибка в ванній кімнаті, з наявною косметикою,чистими рушниками. Косметику по закінченню додавали кожного дня.
 •  1 рік тому
Затишний готель
Приємний готель, гарне розташування, є парковка, дуже близько до автостанції та магазинів, уважний та чуйний персонал. Вибирати номери потрібно на другому поверсі, на балкончиках можна посидіти з їжею.
 •  7 місяців тому
Гарне тихе місце, чудовий господар
Забронювали через букінг, вибирали за ціною, відгуками та наявністю тераси. Заселили протягом 15 хв. без проблем. Молодий і чуйний господар організував трансфер з аеропорту в готель і назад, ще й допоміг з трансфером в Стамбулі, т.
 •  1 рік тому
Хороший готель
Дуже пристойний, скромний, готель. Гарні сніданки. Є спа-центр. Майже в центрі. Уважний персонал.
 •  1 рік тому
Симпатичний гестхаус у Каппадокії
Готель сімейний, дуже і дуже недорогий, всього близько 2000 рублів за номер на добу зі сніданком. До Гереме кілометрів п'ять, там іде головне нічне життя, але в Чавушині теж є кілька кафешок, де можна ввечері посидіти.
 •  1 рік тому
Показати ще »


Ще про Каппадокію