Відгуки та розповіді про готелі Каша

Немає повідомлень про Каші   Написати
Розповіді туристів про Каш додати розповідь
Нормальний готель
Були на відпочинку у цьому готелі у вересні 2021 року. Залишилося дуже гарне враження. Навіть хочеться ще раз приїхати. Т. к. готель знаходиться далеко від інших і поруч взагалі немає нічого, відпочиваєш у тихому, спокійному місці, навіть музика на території готелю спокійна та мелодійна.
 •  2 роки тому
Море супер (але не території готелю, а на міському пляжі)
1. Почнемо з плюсів: ми приїхали вранці, годині о 10.00, нам тут же запропонували піти поїсти в ресторан або можна відразу пройти в номер. Це +! (Ми не чекали, не сиділи, не просили - нас чекали!
 •  2 роки тому
Чудовий відпочинок!
Чудовий відпочинок! ! ! Відпочивали у серпні цього року. Враження лише позитивні, реальність перевершила очікування. Фото не передають того кайфу, який насправді під час відпочинку у цьому готелі.
 •  3 роки тому
Готель загалом хороший, Wi-FI ловить по всій території та безкоштовно, велика територія.
Якщо подивитися в цілому, то готель добрий, спокійний, тихий, територія велика, басейн великий, є водні гірки, але є нюанси. Я відпочивала у 5* двічі, але цього року не було часу на довгий підбір туру, і згідно з відгуками поїхали з дитиною.
 •  3 роки тому
Готель тягне на 3+*, не рекомендую
Добрий день. Хочу поділитися своєю думкою про цей готель. Готель запропонували в турфірмі, за високим рейтингом та оцінками. Я досвідчений турист, бувала в багатьох країнах, жила і в люксових 5" готелях, і в хостелах, мені є з чим порівнювати.
 •  3 роки тому
Не рекомендую їхати сюди
Я побачив найвищий рейтинг готелю, але отримав зіпсований відпочинок. Намагаюся написати повний та об'єктивний відгук по цьому готелю, щоб інші люди не були розчаровані як я.
 •  3 роки тому
Все подобається, ціна на двох близько 700 євро
Готель симпатичний, невеликий, але поки що всі не оминали, тільки ресторан і пляж. Відразу ж) я думала треба буде накинути баксиків, але ні, ми приїхали о 7-й ранку, крім нас була ще одна сімейна пара з дитиною, і нас усіх відразу ж заселили.
 •  3 роки тому
Готель чудовий! Відпочинок вдався
1) Готель хороший, чистий, новий, обслуговування та прибирання номерів-притензій немає 2) їжа смачна, влаштовували і тематичні вечері (барбекю на вулиці) 3) літала одна, сподобалося, жодної не гідної поведінки в мій бік не було 4) готель розташований у гарному місці до ринку хвилин 5-7 на таксі за 5...
 •  5 років тому
Прибирання в номерах "3". Харчування на "4"
Всім привіт. Відпочивали понад місяць тому. Шукали: 1) Термін поїздки: травень, до початку активного періоду відпусток у росіян та мешканців СНД. До офіційного відкриття літнього туристичного сезону: червень-серпень.
 •  6 років тому
Чудово
Відпочиваємо зараз в готелі. Заселили відразу, номер дістався з видом на море, номери чисті, все новеньке, видно, що готель побудований не давно, все працює, не було фена в номері, звернулися на ресепшен, принесли через 5 хвилин!
 •  6 років тому
Показати ще »


Ще про Каш