Відгуки та розповіді про готелі Кемера

Розповіді туристів про Кемер додати розповідь
Огидний готель
Готель не сподобався! номер брудний, від постільної пахне неприємно, попросили поміняти, нічого не змінювали, просто приходили, заправляли і все Сервіс на дуже низькому рівні.
 •  3 місяці тому
Пошкодували, що потрапили до цього готелю!
Якщо ви хочете почати свій відпочинок у брудному місці, де не слідкують і не збираються стежити, тоді вам у цей готель. Гірше за цей готель, у нас з дружиною ніколи не було!
 •  3 місяці тому
Брудний готель, жахливе місце!
Відпочивали з чоловіком у цьому готелі 2 дні та пошкодували мільйон разів! -Сніданок на підлогу тарілки (людей немає і економія) - Шумоізоляція, як у гуртожиток! – Номер дуже брудний!
 •  3 місяці тому
Не псуйте собі відпочинок
Відгуки про цей готель дуже перебільшені. Бачу, що не лише ми зіткнулися з цією проблемою під кінець сезону. Можливо, він був добрий після відкриття за старими добрими відгуками, там шведський стіл, багато людей, але зараз такого вже немає!
 •  3 місяці тому
Жахливий спа-центр
Весь відпочинок зіпсував спа-центр. Готель, як бордель, спа - проституція, що покривається готелем. Адміністратор спа-центру Олеся - російська, яка мешкає в Туреччині. Вона чудово знає менталітет росіян та турків.
 •  3 місяці тому
Готель бюджетний номер чистий їжа одноманітна
Готель не великий, але затишний. Номери чисті, але прибирання потрібно просити. Персонал з настрою мов не знають лише найголовніший. Їжа однакова але ситі. Алкоголю дуже мало, але це не бентежило.
 •  3 місяці тому
Нелояльний до клієнтів готель
Відпочиваємо сім'єю з 2 ми дітьми 6 років та 1 рік. Відразу почну з трансферу, з аеропорту до готелю без зупинок 1 год 40 хв, це дуже довго після перельоту з дітьми. Заселили нас за 30 хвилин.
 •  4 місяці тому
Кращий відпочинок.
Давно дивилися цей готель. Були поряд у Марко Поло, у Піратах, Боран Марі, Джипсофіла клуб, але Емельда-найкраще. Територія - супер, пляж, харчування, персонал, кафешки на території на 5.
 •  3 місяці тому
Готель чудовий !!! Для молоді – вогонь!
Давно хотіла потрапити до цього готелю і ми залишилися дуже задоволені! Готель класний, відмінний номер, вигляд взагалі супер! Пальми, центр Кемера, гори далеко, дискотека, під яку починали танцювати ще не виходячи з номера!
 •  3 місяці тому
Відмінний готель
У готелі все чудово, розташування-1я лінія від моря, зручний вхід у море, красива, прибрана територія, чудовий персонал в готелі, чисто прибирають у номерах, чудово годують, анімація на висоті.
 •  3 місяці тому
Показати ще »


Ще про Кемер