Жахливий готель

Написано: 7 липня 2021
Час поїздки: 28 червня — 6 липня 2021
Ваша оцінка готелю:
1.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 1.0
Сервіс: 1.0
Чистота: 1.0
Харчування: 1.0
Інфраструктура: 1.0
Це далеко не чотири зірки! швидше за все 2 це стеля!
У нас був тур 8 днів 7 ночей, за трьох ми заплатили 16500 грн, у той час як мені пощастило побувати місяць тому в готелі transatlantike 5 зірок (за двох 10800 грн) там було 6 або 7-разове харчування, смачний алкоголь та все БЕЗКОШТОВНО .
Тепер я можу порівняти і ось що я скажу про АДАЛІН - годують жахливо, столовка, один раз була риба на кшталт карася пару разів була курка, були нагетси, але всередині не м'ясо, а хліб! Є в принципі нічого! Я приїхав додому став на терези -4 кг! Класний олінклюзів.
Далі про їжу - овочі свіжі за це спасибі, кавуна наїлися на рік уперед, брали щодня на сніданок обід та вечерю, десерт це пахлава на одну людину 1 або 2 шматочки, більше не дадуть, у їжі жорстке обмеження!

Додатково ходили їли в кафе, витратили нормально грошей! Тому що годували 3 рази на день і якщо запізнишся хоч на півгодини половини їжі вже не буде й нічого брати!

Сніданок обід та вечеря по годині (це дуже мало). Фанта розбавлена, кола піде, пили здебільшого воду!
З 14:30-17:30 на барі перерва!

І до речі персонал це окрема тема, іноді хамлять. Коли ми заїхали господар готелю, нам дав 2 пляшки води і сказали, що більше не будуть давати так воду, коли вип'єте спускайтеся з пляшками і набирайте з кулера. ЧТОООООО? Я ще такого не зустрічав! За що у відгуках так хвалять господаря? Прям обожнюють його!

Вай-фай платний, 2 євро на добу, купити на день не можна, тільки до кінця відпочинку теж вважають це ппц! А продається вай-фай не на кімнату, а на людину, тобто нам треба було заплатити за троє на 8 днів 48 євро!

Номери дуже старі, двері в туалет не зачинялися, завжди були прочинені, холодильник не працював, просили 2 дні полагодити, в результаті сказали що полагодили поки нас не було, але так ніхто нічого і не зробив! Слава богу кондиціонер працював!

Пляж від готелю убогий, більше сказати і нічого, з'їздили раз ах...
чи й пішли. Іти більше 1 км за спекою, і типу пляж від Адалін, але на нього приходять всі, це загальний пляж! До того ж ще й брудний. Зі своїм не можна, але там все платно. Ходили на платний 2 долари за шезлонг і за 2 хвилини від готелю.

За рушники треба залишати заставу, також новина для мене! Вся працювала персоналу побудована дуже дивно, адмін та офіціант та убощик та ще хтось! Зрештою нічого нормально зробити не можуть!

Територія Оцінка: 4 Територія дуже маленька! Єдина пам'ятка це басейн! У траві валяються какашки собак! У мене все!
НЕ РЕКОМЕНДУЮ ГОТЕЛЬ ADALIN RESORT.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал